Pieńkowska sfinansuje płytę Ady Szulc

Szczęściara.

To się nazywa mieć szczęście! Młodziutka Ada Szulc, która w finale "X-Factor" zajęła przewidywalne trzecie miejsce i tak wyda płytę. Wśród tysięcy Polaków, których urzekła swoją naturalnością i talentem znalazła się m.in. Jolanta Pieńkowska razem ze swoim mężem, Leszkiem Czarneckim. Taką informację z bananem na twarzy przekazała sama zainteresowana goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego.

O prezencie, Szulc dowiedziała się od Kuby 12 godzin po finale "X-Factor". Nie mogła ukryć łez szczęścia.

Finalistka "X-Factor" wybrała bardzo bezpieczne rozwiązanie, bo na debiutancki materiał składać się będą same covery. Może to w jej przypadku nawet i lepiej?

elv

Zobacz także:

Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Ada Szulc już chałturzy!

"Szpak to tani efekciarz, a Szulc brak osobowości!". Kto tak mówi?

Więcej o:
Komentarze (56)
Pieńkowska sfinansuje płytę Ady Szulc
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vernic

  Oceniono 15 razy 9

  Ada jest mdła, płaczliwa i choćby jeszcze pan Kulczyk i Niemczycki wyłożyli pieniądze na jej płytę to i tak zniknie. Nie wierzę żeby dzięki temu zrobiła oszałamiająca karierę ze swoim głosem ponieważ ten głos jest mocno rozdmuchany przez TVN - Wojewódzkiego. Bardzo nie podobało mi się kiedy u Wojewódzkiego powiedziała że ona nie opowiadała o swoim życiu bo NIE CHIAŁA NIKOGO BRAĆ NA LITOŚĆ. Wojewódzki natomiast powiedział że według niego powinna wygrać Ada po czym zapytał Gienka (ZWYCIĘZCĘ) kto jego zdaniem powinien wygrać.Jak tak można???? Szczyt BEZCZELNOŚCI. Zwycięzcę pytać kto powinien wygrać!!!!Wyraźnie nie w smak im to, że wygrał Gienek Loska. Gienek już koncertuje i na jego koncerty walą tłumy. Niech to biedactwo Ada pokaże co potrafi.Albo Szpak. Szpak to kolorowy ptak który po sezonie odfrunie i słuch po nim zaginie. A Gienek nadal będzie robił swoje i bardzo dobrze. Co do pani Pieńkowskiej to jej mąż buduje wieżowiec niomalże przez ścianę ze szpitalem onkologicznym który nie ma PIENIĘDZY NA LECZENIE DZIECI. Niedawno bardzo dużo mówiono o tym w telewizji więc nie wierzę że nie wiedzieli o tym. Jakoś nie byli hojni kiedy matki płakały że jak im nikt nie pomoże to ich dzieci umierą bo szpital nie miał kasy na odpowiednie leki. Lepiej spektakularnie robić sobie reklamę promując jakieś płaczliwe dziewczątko niż pomóc ze szczerego serca tam gdzie chodzi o życie. No cóż, każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze jak chce.... A ja mam prawo powiedzieć co myślę na ten temat, a własnie tak myślę. To że dadzą Adzie pieniądze na płytę to ich sprawa, ale całe to użalanie i rozpływanie się nad Adą i Szpakiem jest żenujące podczas gdy zwycięzca siedzi obok.

 • carmellaa

  Oceniono 10 razy 8

  nie wiem czemu ale ta Ada mnie strasznie irytuje. Niby jest taka miła atak na prawdę jest podstępna coś tak czuję. Teraz możecie mnie minusować :)

 • gagula

  Oceniono 7 razy 7

  ta Pieńkowska chyba na mózg upadła !

 • monika15.

  Oceniono 9 razy 5

  Pieńkowska wyrzuca kasę w błoto niestety , kazdy z uczestników ma marzenie wydać płytę tylko kto to potem bedzie kupował?

 • cavvka

  Oceniono 6 razy 4

  Ja to bym wolała żeby przekazali pieniądze na jakiś szpital dziecięcy lub jakiś ośrodek dla ofiar przemocy:( Ale wtedy chyba by tak się o tym nie mówiło... W Polsce to żaden "lans".

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  covery?! fakof

 • deathlyhope

  Oceniono 6 razy 4

  Adzie i tak zarzuca się brak osobowości, więc płyta z coverami na początek to nie tyle bezpieczne co głupie posunięcie. Pokaże, że ma faktycznie mało do zaoferowania i nie potrafi muzyką wyrazić siebie. W rzeczywistości może to być czystą bzdurą, ale takie działania marketingowe na to wskażą odbiorcom. Ada ma talent, ale nie wiem czy ma siłę, by go bronić. Bardzo mi się podobało jak u Kuby wczoraj powiedziała, że nie chce mówić o swoim życiu prywatnym, bo nie tedy droga. To jej się chwali, ale prawda jest taka, że w show biznesie z tak skromnym podejściem może się nie odnaleźć. No nic, zobaczymy, ja jej płyty nie kupię, bo nie interesują mnie za bardzo covery, poczekam na materiał autorski, żeby ocenić jakiekolwiek możliwości wokalistki.

 • lkjhgfdsa

  Oceniono 3 razy 3

  NIEEEE

 • marcelito

  Oceniono 5 razy 3

  Ja bym widział Adę w jakiś produkcjach erotycznych, ma warunki. Ze śpiewem to jej na pewno nie wyjdzie, trzeba mieć osobowość a ona nie ma. Takich ładnie śpiewających panienek w Polsce to są tysiące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX