Jacek Braciak kupił dom na Maderze

Domy gwiazd.

Jacek Braciak od lat pojawia się w telewizji, ale dopiero serial "BrzydUla" przyniósł mu popularność. Aktor dostał kilka nowych propozycji i na stałe zadomowił się w TVN-ie. Dostał dużą rolę w serialu "Prosto w serce". Za sławą idą też duże pieniądze. Jak podaje "Świat i ludzie", aktor spełnił marzenie swoje oraz rodziny i kupił dom na urokliwej Maderze.

Nasz dom jest w niezwykle sprzyjającym klimacie. Nie ma tam zimy i są życzliwi ludzie - mówi w magazynie "Świat i ludzie".

Braciak ostatnio dużo pracował i nie miał czasu dla rodziny. Za to zarobił dużo pieniędzy i stać go było na kupno domu. Wakacje razem z córką Marysią i żoną Mają Hirsch spędzi w nowym domu na Maderze. Para zaprosiła też przyjaciół. W końcu mają do dyspozycji trzy sypialnie z łazienkami i wielki taras.

maja hirsch,jacek braciak

Ally

Zobacz także:

Jacek Braciak ma piękne córki

Serialowe pary - kto jest z kim?

Polskie gwiazdy kupują zagraniczne rezydencje

Więcej o:
Komentarze (12)
Jacek Braciak kupił dom na Maderze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rafaaa6

  Oceniono 5 razy 5

  Nareszcie posłuchał mamy i wziął kredyt hipoteczny ING

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 5

  stac faceta niech ma.

 • danyl93

  Oceniono 3 razy 3

  fajnie razem się prezentują :-)

 • agnes898

  Oceniono 2 razy 2

  Lubię tą parę :)

 • rysiek

  Oceniono 4 razy 2

  nie znam tego brzydkiego pana, ale nie widzę problemu: stać go, kupił. dziwne, że woli jeździć ciągle w jedno miejsce, zamiast zwiedzac świat, ale to jego problem.
  news z dupy...

 • cioteczna

  Oceniono 4 razy 2

  Duże pieniądze to on mial z reklamy banku a nie z gry w serialach.Z Brzyduli i Pws nie bylo by go stać na dom na Maderze.

 • 10eryfa

  Oceniono 1 raz 1

  fajny facet, myślałam, że ma ładniejsza żonę...

 • ba.chna

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, że napisaliście, że on ma jeszcze dwie córki z poprzedniego małżeństwa na które nie płaci alimentów bo ponoć... nie ma pieniędzy! To jest zdolny, ale bardzo nie fajny koleś!

 • bossanoga

  0

  A jeszcze niedawno wypowiadał się soczyście u Wojewódzkiego o życiu polskiego aktora. Ciekawe czy już dowożą Braciakowi helikopterem kawior prosto z Francji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX