HOT

Kuźniar dogaduje matce na wizji?

2011-05-27
A A A Drukuj
Jarosław Kuźniar Forum

Przyznamy, że to co wczoraj powiedział Jarosław Kuźniar w poranku TVN24 nas zszokowało. Prowadzący z okazji Dnia Matki złożył wszystkim mamom życzenia. Zabrzmiało naprawdę sympatycznie:

Wszystkiego najlepszego wszystkim mamom...

I szybko dodał:

Nawet tym, które mają za długie języki.

Mina Jarosława jak to mówił (czytaj - robienie wielkich oczu ze zdziwienia) była dopełnieniem jego wypowiedzi pod kierunkiem... własnej matki! Mama prezentera jakiś czas temu opowiedziała "Super Expressowi" o ukochanym synu. Pokazywała również jego zdjęcia z dzieciństwa. To ponoć tak rozwścieczyło Kuźniara, że szybko zadzwonił do mamy i ją (łagodnie mówiąc) upomniał.

Przyznamy, że w tym wypadku pretensje Kuźniara o to, że internauci po nim jadą, są nieuzasadnione. Jak się mówi takie rzeczy na wizji o własnej matce to potem się obrywa.

Kinia

Zobacz także:

Kuźniar jedzie po Rusin: Nienawidzę grafomaństwa

Kuźniar nie lubi internautów?

Miszczak do Kuźniara: Nie musisz być Prokopem...

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 4
  • 1
  • 4
  • 2
  • 10
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    14 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (20)

  • marypi

    Oceniono 2 razy 2

    Nie lubię go, sam paple głupoty o innych, nie zastanowi się, w sumie kim on jest????

  • kupapsa

    Oceniono 3 razy 1

    Kuźniar chyba pretenduje do miana celebryty...

  • yeremi

    Oceniono 4 razy 2

    To był żart a propos pewnej sytuacji. Kuźniar wspominał w jednym z wywiadów, że jego mama dała się podejść pismakowi z tabloidu i wypaplała mnóstwo szczegółów z jego zycia prywatnego i - narobiła mu obciachu, a poza tym zdradziła jego tajemnice. Więc trudno się dziwić, że w żartach jej to wypomina. Nikt nie lubi niedyskrecji.

  • Oceniono 7 razy 5

    Oryginalne życzenia, ale nie sądzę, żeby jego mama po ich wysłuchaniu przeszła rozległy zawał serca, więc nie róbcie z niego matkobójcy. Generalnie mam wrażenie, że rośnie nam pokolenie ludzi przewrażliwionych na punkcie... wszystkiego, ideałów, którzy wszystko robią doskonale, i przenigdy nie zrobili by przykrości swojej mamie. Wrzućcie na luz i nie demonizujcie drobnej złośliwostki do rozmiarów... nie wiem czego:) Wielkich rozmiarów:)

  • etiss

    Oceniono 5 razy 1

    Nie przepadam za facetem, drażni mnie jego głupowaty wyraz twarzy.

  • lustro7

    Oceniono 6 razy 0

    Ma racje, ze jest wsciekly na mame, jak mogla okazac sie taka papla !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX