HOT

Szulawiak zdradza, dlaczego tańczyła go-go

2011-05-26
A A A Drukuj
Marta Szulawiak. Kapif

Jeżeli Marta Szulawiak dostanie się do polityki, to Janusz Palikot nie będzie najbardziej kontrowersyjnym człowiekiem w Sejmie. Jego miejsce zajmie właśnie Marta - uczestniczka telewizyjnego show "Top Model" oraz striptizerka. To drugie budzi największe emocje. Dziennikarka "Gazety Wyborczej" zapytała Martę, dlaczego zdecydowała się na taniec go-go:

Tańczyłam na rurze w jednym z warszawskich klubów. Zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa. Pochodzę z ubogiej rodziny. Gdy miałam osiemnaście lat moja mama, będąc za granicą, złamała kręgosłup w wypadku samochodowym. Ojciec zmarł wcześniej. Musiałam przysposobić 8-letnią siostrę i się nią zająć. Nie mogłam dziennie studiować i bawić się, jak moi rówieśnicy. Pracowałam, wychowywałam siostrę, a mimo to skończyłam studia na kierunku zarządzanie logistyką w prywatnej szkole.

Marta wyjaśnia przy okazji, dlaczego jest odpowiednią osobą do polityki:

Nie miałam żadnej pomocy od państwa, choć dobijałam się do różnych instytucji. Było bardzo ciężko, ale się nie poddałam. Chciałabym pomóc innym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji, szczególnie kobietom - czytamy w "Wyborczej"

PoliKOT

Zobacz także:

Szulawiak: Nie chcę być maskotką. Kalisz: Ma w oczach coś myślącego

Striptizerka z "Top Model" startuje w wyborach. Nowa miss Sejmu?

Marta Szulawiak poleciała do Nowego Jorku

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 3
  • 2
  • 2
  • 1
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    3 głosy

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (13)

  • 0

    laska całe życie na łatwiźnie to co się dziwić łatwy zarobek w klubie nocnym no i w polityce :D

  • blub

    Oceniono 1 raz -1

    gó... prawda - wiadomo że na polityce najwięcej i najszybciej się zarabia tylko po to tam się pcha.

  • cholera

    Oceniono 2 razy 0

    Rzygać mi sie chce jak widzę jej twarz, jej usmiech..fryzurę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX