Ashley Tisdale w nowym filmie

Ashley Tisdale zagrała w nowym filmie produkcji Disney Channel "Boska przygoda Sharpay", będącym spind-off'em "High School Musical". W USA premiera już w ten weekend!

Ashley zagrała główną rolę w nowej produkcji Disney Channel, która opowiada o losach Sharpay Evans. Niezbyt sympatyczna bohaterka "High School Musical" po zakończeniu szkoły próbuje dostać rolę na Broadwayu. Ponoć w nowym filmie Sharpay daje się poznać z zupełnie innej, znacznie przyjemniejszej strony.

Tymczasem z planu przeciekły plotki, jakoby Ashley i jej filmowego partnera Ausina Butlera połączyło coś więcej. Austin jednak je zdementował:

Za pierwszym razem, kiedy graliśmy razem w filmie, nie byliśmy sobie tak bliscy jak teraz. Teraz jest znacznie fajniej! Większość scen gramy razem, wcześniej prawie razem nie występowaliśmy. Jednak to trochę dziwne, kiedyś grałem jej kuzyna, teraz jej chłopaka. Sceny intymne są trochę dziwne, bo ona jest dla mnie jak siostra. Ale to tylko drobnostki, poza tym współpracuje nam się świetnie!

Obejrzycie nowy film z udziałem Ashley?

Więcej o: