MEGA WPADKA Anny Popek WIDEO

Głupio wyszło.

Do tej pory w dziennikarskich wpadkach przodowało kilka gwiazd TVN-u i oczywiście prezydent Bronisław Komorowski. Do tego grona dołączyła Anna Popek. Nie jest to bynajmniej powód do dumy.

Niedawno w programie ''Pytanie na śniadanie'' Anna Popek gościła Sebastiana "Rahima" Salberta - członka legendarnego zespołu ''Paktofonika'' a także Roberta ''Pegaza'' Zawieję. Na przyszły rok zaplanowana jest premiera filmu o ''Paktofonice'' pt. ''Jesteś Bogiem''. Kiedy Rahim opowiadał o filmie i zespole Anna Popek nagle wpadła na pomysł aby zapytać o samobójstwo Magika:

Ale czekaj powiedzmy o tej tragedii, dlaczego on w ogóle zginął? Dlaczego popełnił samobójstwo? Rozmawialiście z nim o tym?
Nie, nie mieliśmy okazji, że tak powiem - odpowiedział Rahim.

Anna Popek niefortunnie zadała pytanie co nie zmienia faktu, że głupio wyszło. Sami oceńcie. (Pytanie pada w 06:30)

 

Więcej na deser.pl.

 

Rudy

 

Zobacz to:

Wszystkie wpadki Komorowskiego

Okładki Mai Sablewskiej

One kiedyś były mężczyznami - znane transseksualistki

Więcej o:
Komentarze (20)
MEGA WPADKA Anny Popek WIDEO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kotekmamrotek

  Oceniono 11 razy 9

  A nie wpadliście inteligenci na to, że pytanie miało na celu rozmowę przed samobójstwem a nie po? Tzw. ostatnia rozmowa, gdzie później człowiek mówi: jak rozmawialiśmy nic nie wskazywało na to, że nie chce już dłużej żyć... albo był przygnębiony? No ale BÓG PLOTEK esencja dziennikarstwa i wnikliwości napisał i ludzi jak te debile powtarzają za nim....l pomożecie POMOŻEMY!

 • grabarz_001

  Oceniono 7 razy 5

  interpretowac pytanie ,można w obie strony , ALE ,dzieci takich programów z reguły nie oglądają !!!!!!!!!!!!!! Nie widzę ,żadnej wpadki !

 • ina.

  Oceniono 4 razy 4

  Chodziło jej raczej o to, czy jeszcze za jego życia rozmawiali z nim o jego problemach, które ostatecznie pchnęły go do samobójstwa. Inteligentny człowiek zrozumiałby pytanie...

 • sto_twarzy

  Oceniono 5 razy 3

  Źle się wysłowiła, ale wydaje mi się, że wszyscy chwycili, o co jej chodziło - o rozmowę przed. Ja nie widzę w tej "wpadce" niczego strasznego...

 • anettep

  Oceniono 1 raz 1

  JA UWAŻAM ŻE NIC ZŁEGO NIE POWIEDZIAŁA JAK WYNIKA Z MATERIAŁU TO ONI SAMI POWIEDZIELI ŻE ICH FAJNI DO NICH PO KONCERCIE PRZYCHODZĄ I ZADAJĄ TAKIE SAMO PYTANIE WIEC NIE ROZUMIEM JAKĄ WTOPĘ POPEŁNIŁA ANIA ??????????

 • phrank

  Oceniono 1 raz 1

  Hehe bywa, ona też jest tylko człowiekiem ;P

 • joasia_15

  Oceniono 1 raz 1

  6;30 haha .. to pewnie spała i nie wiedziała co gada. Ja jak z rana wstaje to nie wiem co się dzieje. ;d no ale faktycznie głupio to wyszło.

 • pragneslawy

  Oceniono 3 razy 1

  jej pewnie chodziło o to czy rozmawiali z nim przed śmiercią czy znali powód dlaczego popełnił samobójstwo, co nie zmienia faktu, że tragicznie sformułowała to zdanie.

 • albertcar

  0

  a co powiedziała ? bo nie chce mi sie ogladac.. ;/

  --
  Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów Albertcar. Cheap cars in Warsaw, Rent a car Warsaw, Car Hire in Poland - www.albertcar.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX