Oto kochanka i nieślubny syn Schwarzeneggera

Arnoldowi musi być teraz głupio.

Nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera i byłej pomocy domowej Mildread Maeny, (nazywanej też Patty) ma około 13 lat. Mildread opublikowała zdjęcia na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Jak podaje dailymail.co.uk, imię matki dziecka Arnolda odkrył magazyn "Star". Na profilu Mildread pisze, że jest singielką, szuka poważnego związku, a także pisze, że jest dumnym rodzicem. Maeny była w ciąży w tym samym czasie, w którym żona Arnolda - Maria była w ciąży z ich najmłodszym synem! Maria była przekonana, że ojcem dziecka pomocy domowej jest ówczesny mąż Mildread i nic nie podejrzewała.

Patty podobno przyznała znajomym, że uprawiała z Arnoldem seks bez zabezpieczenia. Kiedy Schwarzenegger dowiedział się, że Mildread zaszła w ciążę, traktował ją bardzo dobrze i płacił 1200 dolarów tygodniowo. Beana zrezygnowała z pracy w styczniu tego roku. Mieszka teraz w domu z czterema pokojami i basenem na przedmieściach Los Angeles z synkiem i jeszcze trójką swoich dzieci.

Maria Shriver w końcu postanowiła skomentować całą sprawę:

To jest bardzo bolesny czas. Jak matka najbardziej przejmuje się teraz moimi dziećmi. Proszę o współczucie, szacunek dla mojej prywatności w czasie kiedy ja i moje dzieci będziemy od nowa budować swoje życie i leczyć rany.

Shriver wyprowadziła się z domu do hotelu. Podobno już od dawna czuła się źle w tym związku, ale nie chciała go kończyć ze względu na swoje religijne przekonania. Maria pojawiła się też na imprezie Oprah Winfrey z okazji zakończenia jej show.

Ze związku z Marią Shriver Arnold ma czwórkę dzieci Katherine, Christinę, Patricka i Christophera. Patrick na jednym z portali społecznościowych zmienił nazwisko z Schwarzenegger na Shriver.

(Maria Shriver u Oprah Winfrey)

 

(Screen z dailymail.co.uk za Myspace. Mildread Maeny)

 

 

(Christopher, Patrick, Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver, Katherine i Christina Schwarzenegger)

 

Rudy

 

Zobacz to:

Schwarzenegger: Mam dziecko z pomocą domową

Iwona Węgrowska kończy 29 lat

Oni wystąpią na TOPtrendy 2011

Więcej o:
Komentarze (35)
Oto kochanka i nieślubny syn Schwarzeneggera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • grabarz_001

  Oceniono 10 razy 10

  Potwór , nie potwór , byle miał otwór !!!!!!!!!!!! hahahaha

 • tulipanek9004

  Oceniono 9 razy 7

  Nie ma co jechać po tej pani , tylko po nim że się tłuman nie powstrzymał xD musiało go nieźle przypilić

 • bratek2

  Oceniono 6 razy 6

  pani gosposia jest szpetna jak noc i arniego chyba rozum opuscil razem ze wzrokiem, ze zdradzil z nia zone i zaryzykowal potencjalny rozpad swojej rodziny. a nieslubny syn jest do niego b.podobny.

 • andrea

  Oceniono 11 razy 5

  Naprawdę, współczuję żonie Arnolda, a Arnold okazał się kolejnym dupkiem. Ufundował sobie Emiraty Arabskie we własnym domu, babka 20 lat była u nich pomocą, tacy właśnie moralni i dowcipni są faceci, rzygać się chce. A gdyby ktoś protestował, to mam proste pytanie, dlaczego - ubiegając się o fotel gubernatora nie pochwalił się, że ma 5 dzieci a nie czwórkę ? Ilość dzieci jest w Ameryce zwykle na plus, prawda? Mam nadzieję, że ten zakłamany zdemoralizowany typ nie wróci do świata filmu, chyba dosyć nakosił kasy, żeby teraz jeszcze zakłamany dziób oglądać !

 • betti

  Oceniono 4 razy 4

  Kristofer: Myślę, że dotknęło go jedno i drugie:) Trzeba być kretynem do potęgi N, żęby tak piękną kobietę , jaką jest Maria Shriver zamienić choć na chwilę z kimś kto nie tylko nie dorasta jej do pięt ale jeszcze wygląda jak niedorozwinięty transwestyta!

 • bbny

  Oceniono 6 razy 4

  Ten nieslubny to jedyne dzecko do niego podobne. Ale debil, potwierdzil oczywiste, ze mezczyzn po prostu prowadza ... wiadomo co.

 • grabarz_001

  Oceniono 4 razy 4

  Ja pier@olę !!!!!!!!!!!

 • monamo

  Oceniono 4 razy 4

  Z tego wynika ze nie można zatrudniać niani ani pani od pomocy tylko pana

 • noni

  Oceniono 4 razy 4

  No to Arnold wybredny nie jest. Dla pani interes życia. Pewnie już niemało kasy od tatusia wydusiła i jeszcze celebrytką została. Żyć nie umierać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX