Cody Simpson opowiada o nowej płycie

Na stronie internetowej Cody'ego Simpsona pojawił się kilkuminutowy wywiad z nim. Z filmiku możemy się dowiedzieć szczegółów dotyczących jego pracy nad nową płytą. Jesteście ciekawi?

Wiele czytelniczek Kotka ma bardzo negatywne nastawienie do Cody'ego. Stawiacie zarzut, że próbuje naśladować Justina Biebera i jest jedynie jego marną kopią. Czy ta ocena jest sprawiedliwa? Wygląda na to, że Cody pracuje bardzo intensywnie...

Chłopak przyznaje w wywiadzie, że zdaje sobie sprawę, jak wysokie wymagania mu się stawia. Mimo to stara się dobrze bawić - będzie my bardzo brakowało trasy koncertował, bo z wieloma ludźmi się na niej zaprzyjaźnił... Przy pracy nad płytą również spotkał wiele wspaniałych osób. Nagrał m.in. piosenkę z Nickiem Jonasem! Mówi o nim, że to świetna osoba, która twardo stoi na ziemi. Dodatkowo przyznaje, że Nick potrafi zrobić w studiu nagraniowym prawie wszystko i jest wszechstronnie utalentowanym muzykiem.

Album Cody'ego, zapowiadany na wrzesień, jest prawie ukończony. Cody ma nadzieję, że ludzie docenią rodzaj muzyki, jaki tworzy. "On my mind" jest dziś jego ulubioną piosenką z tych dotychczas nagranych. O czym traktuje ten utwór?

Ta piosenka jest o tym, że spotykam pewną dziewczynę wiele razy, jesteśmy przyjaciółmi, ale po pewnym czasie zdaję sobie sprawę, że nie mogę przestać o niej myśleć.

W wideo do piosenki, które pojawi się w przyszłym tygodniu, występuje ponoć piękna dziewczyna... Cody bardzo się starał, żeby teledysk spodobał się jego słuchaczom. Kotek nie może się doczekać!

Obejrzyjcie wywiad:

Dacie Cody'emu szansę?

Więcej o: