Tak wyglądały Trinny i Susannah! FOTO

Niezbyt korzystnie.

Trinny i Susannah ostatnio kręciły w Polsce program, w którym uczyły Polaków jak dobrze wyglądać. W wywiadzie dla "Gali" panie wyraziły dość niepochlebną ale szczerą opinię o naszym stylu ubierania się, a raczej jego braku:

Nigdzie w ciągu pięciu minut nie widziałam tak wielu, tak źle wyglądających osób jak tutaj. Zarówno kobiet jak i facetów. Nie mam tylko na myśli przeciętnych ludzi. Ludzie mediów także nie prezentują się najlepiej - mówi Susannah.

Okazuje się jednak, że panie jeszcze kilka lat temu same wyglądały jakby nie do końca znały znaczenie słowa moda. W "Gali" można zobaczyć zdjęcia stylistek z 2003 roku w fatalnej stylizaji. Jak wam się podoba ich wygląd?

GALA NR 17 (449)

Aik

Zobacz także:

Trinny i Susannah uśpione i okradzione!

Trinny: Jestem alkoholiczką. Od 20 lat chodzę na spotkania AA

Trinny i Susannah mają jedną parę butów?!

Więcej o:
Komentarze (43)
Tak wyglądały Trinny i Susannah! FOTO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 7 razy 7

  Wolę, żeby mi doradzał ktoś, kto wprawdzie sam nie jest idealny, ale jest życzliwy i przyjazny. Najgorsze są "doradczynie" w stylu horodyńsko-malinowskich jadowitych żmij. Same bywają odstawione jak stróż w boże ciało, a innych potrafią zgnoić za wydumaną przez siebie wpadkę.

 • jablonexkociak

  Oceniono 7 razy 7

  Może porównajmy je z naszymi dwiema miszczyniami modowymi,"dwiema pannami nikt".Będzie zabawnie...

 • judas1

  Oceniono 5 razy 5

  za to same prezentują się jak z VIVA lub innego chłamu...

 • houses902

  Oceniono 6 razy 4

  obydwa zdjęcia mówią same za siebie. Wielkie panie stylistki a same nie potrafią się porządnie ubrać haha. Te kobiety to porażka niech wracają skąd przyjechały!!!

 • gatta66

  Oceniono 8 razy 4

  Od zawsze mówię, ze to bezczelne, stare, zapuszczone, grube krówska nie mające za grosz stylu ani wstydu - polki wyglądają wyjątkowo dobrze, młodo i ładnie na tle pasztetów z innych krajów, a zwłaszcza Brytyjek.

 • paris_hilton

  Oceniono 4 razy 4

  Wow, Susannah strasznie !

 • aureliazimna

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo gustowny sweterek,brakuje jeszcze dziury wypalonej papierosem z takimi pożółkłymi krawędziami

 • balomano

  Oceniono 5 razy 3

  One wyglądają prawie zawsze tragicznie, to media je wykreowały na jakieś tam 'ikony' tak jak wykreowały Dorotkę R. na 'symbol seksu' hehehe.

 • wicur

  Oceniono 5 razy 3

  Jak wiekszosc Angielek-nieforemne, tluste krowy z wielkimi lbami i jeszcze wieksza du-pa a styl ubierania sie skopiowaly chyba od Horodynskiej albo na odwrot. Obornik sprzatac a nie gadac o modzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX