Ona zastąpi Szapołowską

Skandale gwiazd.

Nie cichnie afera, której główną bohaterką jest Grażyna Szapołowska. Jan Englert dyscyplinarnie zwolnił ją z Teatru Narodowego. Wszystko dlatego, że nie pojawiła się na premierze spektaklu, w którym grała główną rolę. Wybrała za to jurorowanie w "Bitwie Na Głosy".

Jan Englert otarł łzy i zdecydował, że wystąpi inna aktorka - Katarzyna Gniewkowska. Znana jest z takich seriali jak "Czas honoru", "Majka" oraz ostatnio ze "Szpilek na Giewoncie". Pierwszy raz na scenie Narodowego pojawi się 10 maja - poinformował rzecznik teatru.

Co na to Szapołowska, która wciąż przeżywa zwolnienie?

Mrock

Zobacz także:

Lis: Englert zmienił grafik, gdy jego żona tańczyła na lodzie

Szapołowska pojawiła się w Teatrze Wielkim

Englert wyrzucił Szapołowską z teatru!

Więcej o:
Komentarze (23)
Ona zastąpi Szapołowską
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rysiek

  Oceniono 7 razy 5

  i bardzo dobrze, nie znam kobiety, ale gorszą aktorką od szapci po prostu nie może być:DDD

 • lapatick

  Oceniono 4 razy 4

  Pytanie-za czyje pieniądze pan Englert bawi się w dyrektora teatru? Odpowiedź- za kasę zabraną podatnikom.Wielkiego Artystę w teatrze odwiedza garstka widzów co nie przeszkadza mu uważać się za jeszcze jeden autorytet.Zabierzcie mu kasę a facet zacznie chałturzyć w serialach i wystąpi w jakimś dupowatym show.

 • alus1987

  Oceniono 5 razy 3

  Bardziej lubię Szapołowską,ale zrobiła cyrk,nie przychodząc do teatru.

 • limo

  Oceniono 7 razy 3

  grazynka nigdy nie byla ladna

 • jolmas5

  Oceniono 5 razy 3

  i barrrrrrrrrrrrrrdzo dobrze

 • bbny

  Oceniono 7 razy 3

  Bardzo dobrze, Gniewkowska ma prawdziwa klase, super zamiana. Nie cierpie tej skaruszczyny Szapoly, ktora straszy maska staruszki a wciaz udaje piekna i mloda primadonne.

 • cad

  Oceniono 2 razy 2

  Nie należę do tych 3/4. "Tango" jest wybitnym przedstawieniem Jarockiego. Rola Szapołowskiej była dla mnie dobra. Widziałem "Tango" dwukrotnie i to o 16.00. Jest to bardzo dobra pora, bo mogą je wówczas zobaczyć osoby spoza Warszawy. Może można było przesunąć spektakl na tę godzinę. Faktem jest, że przed laty Jarocki nie mógł wystawić "Szewców" w Narodowym, bo gwiazdy nie pojawiały się na próbach. Czy to jest normalne?
  Wystawił potem "Szewców" w Starym Teatrze i Gniewkowska stworzyła tu znakomitą rolę Księżnej. Pewnie dlatego Jarocki wziął ją do Mrożka po aferze z Szapołowską. Englert miał w tym przypadku raczej niewiele do powiedzenia.

 • zygmunt1975

  Oceniono 2 razy 2

  I guzik wiecie.. cokolwiek by nie mowic, to Szapolowska w roli na deskach narodowego byla jedyna w swoim rodzaju. kazdy kto widzial spektakl, wie ze 3\4 szlo dla niej, to samo wiedzial Englert i bardzo inteligentnym ruchem pozbawil sie swietnej aktorki. Gniewkowskiej brakuje tego co posiadala w tej roli Grazyna. Szkoda.

 • mroczny_mroczek

  Oceniono 4 razy 2

  I znowu cichłopek pominięto... buuu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX