Jarosińska do Dody: Nadal kochasz Radka, Adaś cię nie kręci!

Monika Jarosińska znów o Dodzie.

Wciąż nie milkną echa zajścia między Doda a Moniką Jarosińską. Prokuratura umorzyła postępowanie, ale aktorka wciąż wraca do tej historii. Twierdzi, że z ust Dody padł kultowy już tekst: Śmierdzisz. Jak wyglądała ostra wymiana zdań?

Oczywiście cały czas zarzucała mi jakieś stosunki z Radkiem. W końcu ja powiedziałam to co ją sprowokowało: "Najwyraźniej nadal kochasz Radka, a Adaś cię nie kręci". To były jedyne słowa, jakie padły z moich ust na temat Adama. Nie nawiązywałam do choroby, tylko powiedziałam jej, że ma problem emocjonalny - powiedziała Jarosińska w rozmowie z Wp TV.

Podobno Dodzie puściły wtedy nerwy.

To było punktem zapalnym. Dorota skoczyła do mnie i wyrwała mi włosy, uderzyła, pobiła. Oblała mnie drinkiem. Ja ją odepchnęłam owszem! No bo się bałam! Jak ktoś zaczyna cię dusić to jest naturalny odruch, że kogoś chcesz od siebie odepchnąć - powiedziała Monika.

Jarosińska nie zgadza się z decyzją prokuratury i napisała odwołanie. Można powiedzieć, że aktorka ciągle "jedzie" na tej aferze. Pisze się o niej tylko w kontekście kłótni z Dodą. A Doda nie musi tego robić, bo ma widocznie inne priorytety w życiu. I dobrze.

 

Sancita

Zobacz także:

Jarosińska tłumaczy się z bójki z Dodą

Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Wiemy, kto nagrał DUET Z DODĄ!

Więcej o:
Komentarze (90)
Jarosińska do Dody: Nadal kochasz Radka, Adaś cię nie kręci!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zoelle

  Oceniono 12 razy 10

  wychodzi na to plotku, że uważacie, że "królowa" może pobić kogo zechce, bo przecież jest królową, a dochodzenie zadośćuczynienia i sprawiedliwości jest dla was powodem, żeby obsmarować ofiarę. jestescie szmatami - tak po prostu szmatami. za kasę rabczewskiej zrobicie wszystko. czy to pan burdek zleca wam te newsy? a może sama dosia? co za szmaty.... mam nadzieję ludzie, że widzicie to co tutaj się dzieje i będziecie pisać o tym za każdym razem, gdy jesteśmy manipulowani.

 • antysmroda

  Oceniono 12 razy 10

  " Można powiedzieć, że aktorka ciągle "jedzie" na tej aferze. Pisze się o niej tylko w kontekście kłótni z Dodą. A Doda nie musi tego robić, bo ma widocznie inne priorytety w życiu. I dobrze. "
  Tak k*rwa Doda ma inne priorytety. Pokazywanie gołej dupy gdzie tylko się da, kopiowanie innych gwiazd i potem jeszcze zaprzecza temu. Ten news przeczytałam wcześniej na Pudelku. Tam był on całkowicie inny, dlatego że oni tam nikogo nie wywyższają, nie uznają za lepszych i nie liżą nikomu d*py. Od razu wiedziałam, że pojawi się choćby jedno zdanie w tym artykule, o tym że Doda jest taka cudowna, ambitna. Sancita liż d*pę Dodzie, liż, liż. Tak na marginesie koszmarny poziom tego waszego portalu.

 • dmm

  Oceniono 9 razy 9

  hahahah, a Ty gdyby nie ten portal, nie miałbyś kogo bluzgać i komu grozić zniszczeniem. :)

 • zoelle

  Oceniono 11 razy 9

  sancita - codzienne wylizywanie tyłka chlebodawczyni... jakie to żałosne.... kupa nie jest czekoladką... rabczewski prostak nigdy nie będzie kims godnym szacunku... a plotek dla kasy jak widać zrobi wszystko - nawet ogłosi tego curviszona świętą.

 • zoelle

  Oceniono 11 razy 9

  ta prymitywka z ciechanowa pokazała swoją "klasę" haha.. podobno nawet pobiła barmana w szale..... awanturnicza, żałosna, agresywna sucz. mam nadzieję, że tym razem jarosińska dopnie swego. jestem z tobą monika - może ty będziesz pierwsza, której uda się ujarzmić tego rozbuchanego, łapówkarskiego prostaka.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 9

  oglądam waśnie ten wywiad z Jarosińską. mówi przekonująco, widać, że nie kłamie.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 9

  jaki pojazd na Jarosińską. Plotek, jesteście pojebani. Monika tylko dochodzi swoich praw, bo ta Wasza psychopatka tak ją potraktowała!

 • dmm

  Oceniono 10 razy 8

  aż zacytuje marynarza: tevez, "BIEDAKU!" hahahahahahahaha

 • jablonexkociak

  Oceniono 8 razy 8

  Ja czekam tylko czasu kiedy ktoś ciechanowskiej kvrwie ryja obije.Wtedy plotek będzie miał temat na niusa.Oczami wyobraźni widzę dudę zakrwawioną,z powybijanymi zębami i kijem w dvpie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX