Jan Englert grozi wyrzuceniem Szapołowskiej!

Grażyna Szapołowska podpadła Englertowi.

No i mamy aferę. Grażyna Szapołowska poniesie konsekwencje swojej pochopnej decyzji o udziale w programie "Bitwa na głosy". Aktorce wydawało jej się, że może być w dwóch miejscach jednocześnie, ale nie udało jej się. Szapołowska w sobotni wieczór zamiast zagrać w Teatrze Narodowym w spektaklu ''Tango'', zasiadła w jury "Bitwy na głosy". Do widowni wyszedł dyrektor artystyczny teatru Jan Englert i odwołał spektakl.

Od strony prawnej wygląda to tak, że naturalną jest rzeczą rozwiązanie umowy z panią Szapołowską. To jest rzecz, która przechodzi przez wszystkie prawne instancje. Podjęła decyzję taką, że ważniejszy jest dla niej występ w telewizji, co jest w niezgodzie z etyką i regulaminami teatralnymi. A teraz są jasne i oczywiste skutki prawne - wyjaśnia Englert

Bilety zostały sprzedane, a aktorzy gotowi do gry. Poza jedną aktorką, która nie przyjechała na przedstawienie. Zdaniem Englerta aktorka dostała odpowiedź odmowną, kiedy zwróciła się z prośbą o nagrywanie programu w telewizji ze względu na dwie kolejne soboty zajęte przez repertuar teatru. Repertuar był ogłoszony, bilety sprzedane. Do spotkania Szapołowskiej i Englerta ma dojść już dzisiaj. Jak to się skończy?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Gwiazdy na filmie córki Szapołowskiej

Szapołowska wygląda jak bogini

Bankruci wśród polskich gwiazd

Więcej o:
Komentarze (22)
Jan Englert grozi wyrzuceniem Szapołowskiej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gelfix

  Oceniono 4 razy 4

  Dla mnie jest to niepojęte, żeby dla telewizji zrezygnować ze spektaklu, z teatru,z czegoś, co jest genialne. Ba! Dla telewizji! Ale żeby do tak paskudnego programu, jakim jest "Bitwa na głosy"? Naprawdę niepojęte. Nie rozumiem Pani Szapołowskiej, wielkiej, znakomitej aktorki. Albo pomieszało jej się w główce, albo znudziło jej się wsytępowanie w teatrze, w co nie wierzę, albo duzą role odegrały tutaj pieniądze. Wiadomo jest, że w teatrze pewnie miej pieniędzy dawali, a za udział w programie jako jury - dużo, dużo więcej. Więc ja obstawiam tę trzecią opcję ;-)

 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  Normalna dyscyplinarka za niestawienie się do pracy, bo fucha za sporą kasę okazała się ważniejsza. Każdego z nas wywaliliby za to z roboty, więc o co takie halo?

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  @sansa-zgadzam sie!poszla na fuche w godzinach roboty i olala widzow-papa bym jej powiedzial i kazal zwrocic za bilety.

 • chipster

  Oceniono 2 razy 2

  janek wywal ją na zbity pysk i tyle

 • audik

  Oceniono 2 razy 2

  grozi ????? powinien ta stara raszple wypier...na zbity pysk !!!! gdzie szcunek do widza???

 • pragneslawy

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo dobrze!

 • dmm

  Oceniono 2 razy 2

  Szapołowska diva dla ubogich, nie lubię jej.

 • bratek2

  Oceniono 2 razy 2

  jest dorosla kobieta i na pewno wiedziala jakie groza jej konsekwencje, gdy nie zjawi sie na spektaklu. i powinna je poniesc, chocby ku przestrodze innym, ktorym przyszloby do glowy takie zachowanie. gwiazda, tym bardziej powinna szanowac publicznosc, bo to ona wyniosla ja na szczyty popularnosci i dzieki niej na nich sie utrzymuje i zyje.

 • autorytet

  Oceniono 4 razy 2

  Nie wiem, jak to skomentować, ale ponieważ już się zalogowałem to muszę coś napisać. Napiszę więc tak - draństwo i chamstwo, panie Englert!!! Albo nie, w zasadzie to napiszę inaczej - draństwo i nikczemność pani Szapołowska!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX