On kręci film z Tyszkiewicz i Lady Gagą!

Absolutny ewenement.

Jeśli ktoś twierdzi, że w polskim show-biznesie brak jest osób kreatywnych i że wszystko jest wtórne, powinien poznać Łukasza Jakóbiaka. Jest on pomysłodawcą pierwszego na świecie (!) filmu pełnometrażowego kręconego iPhone'em 4. Nosi on tytuł "Mój mały Manhattan". Do udziału w filmie Łukasz namówił prawdziwe gwiazdy, m.in. Beatę Tyszkiewicz oraz Natalię Lesz. Oprócz nich w filmie zobaczymy aktora młodego pokolenia Jakuba Mroza oraz Sebastiana Greka.

Znajomi o Łukaszu mówią, że "nie ma dla niego rzeczy niemożliwych". Teorię tę zdaje się potwierdzać fakt, że Jakóbiak postanowił zaprosić do udziału w filmie... Lady Gagę. Co ciekawe, amerykańska piosenkarka gdy tylko usłyszała o tym pomyśle, podeszła do tego bardzo entuzjastycznie! Niebawem rusza druga tura zdjęć do filmu, a już teraz możemy podziwiać pierwszy trailer i efekty tego co udało się osiągnąć Łukaszowi dotychczas.

Jakóbiak, który do tej pory nie miał nic wspólnego z produkcją filmową, jest przykładem na to, że można przekraczać bariery i kreować swój świat wyznaczając nowe trendy. Udowadnia tym samym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na pewno jeszcze nie raz napiszemy o tym projekcie. "Mój mały Manhattan" jest projektem niskobudżetowym, więc nadal potrzebuje wsparcia sponsorów. Szczegóły na stronie www.mojmalymanhattan.com

Aik

Więcej o:
Komentarze (18)
On kręci film z Tyszkiewicz i Lady Gagą!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oj_jak_boli

  Oceniono 6 razy 4

  o błagam. Jaka kiepska gra aktorska. P.S. Gaga nie podeszła entuzjastycznie tylko przeczytała na koncercie w Polsce prośbę o zagranie w filmie.
  Nie mniej jednak życzę powodzenia...

 • toj

  Oceniono 5 razy 3

  O matko,to tragedia co Lodzia na to???Królowa ciemnoty została pominięta?

 • ken

  Oceniono 4 razy 2

  pani tyszkiewicz juz sie postarzała i to bardzo-choć nadal zachowuje się jak arystokratka

 • m4rc1n31

  Oceniono 1 raz 1

  @lady - tak,wystąpi za 1,50.

 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  A Dosia też tam wystąpi???

 • schabowy

  Oceniono 3 razy 1

  pomysłowe! ; )

 • papaczka

  Oceniono 7 razy 1

  ten koles to jest porazka jakich malo....przejebal kase sponsorow i teraz szuka wiecej naiwnych...Panie Jakobiak- trzeba zmienic styl zycia albo isc wkoncu do pracy, zamiast wydawac kase sponsorow a pozniej co chwile przesuwac zdjecia, premiere itd... ten film bylby ciekawy rok temu.. ale juz teraz to sie zrobila zenada...

  ps. radze pocwiczyc angielski bo jest PORAZAJACY...lol

 • toj

  Oceniono 5 razy 1

  A mnie się jego pomysł bardzo podoba,życzę powodzenia.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 3 razy 1

  @ken: a co ma wiek do "zachowywania się jak arystokratka"? :o

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX