Doda o kopiowaniu Gagi

Doda kontra Lady Gaga. Modowy pojedynek.

Wczoraj pytaliśmy czy Doda kopiuje Lady Gagę. Miały podobne fryzury. Doda w końcu stwierdziła, że miarka się przebrała i postanowiła odpowiedzieć na ciągłe zarzuty "kopiowania". Na swoim fanpage'u na Facebooku napisała:

Poza tym, że kocham muzę jestem też wielką pasjonatką mody. Załamują mnie ignoranci, piastujący zdawać by się mogło "opiniotwórcze" stanowiska, którzy ośmielają się wypowiadać na temat trendów, swoją wiedzę opierając jedynie na zdjęciach zagranicznej gwiazdy, jak małolaty w Bravo girl:) Zatem widzę i grzmię. Udzielę im... małej lekcji mody, która pozwoli im następnym razem odkryć ich brak wiedzy w mniej oczywisty sposób.
Jeżeli jeszcze raz zobaczycie u gwiazdy światowego formatu coś nowego, a następnie to samo u mnie i u setki innych pasjonatek mody to znaczy tylko tyle, że INSPIRUJEMY się modą, która po to jest. Ślady twórczości projektantów możemy zobaczyć u wielu artystek co nie znaczy, że jedna od drugiej ściąga, tylko że śledzą trendy ale nie poprzez analizowanie garderoby koleżanek z branży tylko wybiegów mody! To tam właśnie, w pierwszej kolejności rodzą się nowości!
Mam nadzieję, że moja "łopatologia" pomoże zrozumieć tak niesamowity i złożony temat jakim jest moda i zarazi Was moją pasją. Reasumując ,zamiast ślęczeć na forum gagi... kupcie sobie Vouga:) kiss :*

No i wszystko jasne. Doda opatrzyła swoje wpisy nie pozostawiającymi wątpliwości zdjęciami. "kolorowe włosy. pomysł projektantów sprzed 2 lat":

 

Okazuje się, że Doda już kilka lat temu nosiła kolorowe pasemka:

Aik

Zobacz także:

Cometa Dody wylądowała na... Wawelu!

Doda skopiowała Gagę?!

Magiczna i droga Doda na Viva Comet 2011


Więcej o:
Komentarze (97)
Doda o kopiowaniu Gagi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kittin

  Oceniono 13 razy 13

  Doda czyta "Vouga" i "Tajma", pije "Balantajlsa", pali "Łinstony" i śpiewa "bat gerlsy". Takom to my mamy swiątową gwiajzdę:P

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 11 razy 11

  jaka znawczyni mody taki wołg :P

 • marilynmonroe

  Oceniono 13 razy 11

  Jak ona napisala Vogue??????? Inteligencja jednak nie grzeszy!

 • toj

  Oceniono 17 razy 11

  Oho !!! blachara nie wytrzymuje już ciśnienia,ha,ha,ha.Tylko winni się tłumaczą.Blacharo !!! jak śmiesz mówić "koleżanki z branży",o jakiej branży myślisz,chyba nie o muzyce,bo w tym temacie nie masz nic do powiedzenia-TY BEZTALENCIE !!!!!!!!
  Może myślisz o innej " branży ",do której jesteś wręcz stworzona ale Twoje koleżanki są blisko pod Marriottem.Nie pogrążaj się już lepiej pustaku.

 • agyness87

  Oceniono 10 razy 10

  od kiedy to ona sie interesuje moda? przeciez gdyby nie Maja do do dzis by byla spalona na solarium tandeciara w bialych kozaczkach!czlowiek wyjdzie ze wsi ale wies z czlowieka nigdy

 • meg77

  Oceniono 10 razy 10

  Może i Doda interesuje się modą, ale zainteresowania muzyką to ja u niej nie zauważam.

 • zoelle

  Oceniono 12 razy 10

  biedna żałosna ciechanowska dziwko :(

 • sto_twarzy

  Oceniono 9 razy 9

  "kupcie sobie Vouga" - kurcze Doda, naucz się wreszcie poprawnie pisać ech. I angielskiego również.

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 11 razy 9

  VOUGA??? O.O buhahahahahaha
  Doduś, nie ma czegoś takiego, moja ty znawczyni mody i tropicielko trendów. jest VOGUE :D leżę i kwiczę :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX