Asystent Edyty Górniak grzmi: To kłamstwa

Marcin Wieczorek - asystent Edyty Górniak - dementuje plotki.

Pisanie oświadczeń stało się nową moda wśród gwiazd i ich agentów. Oświadczenia pisała Doda, pisała jej była menadżerka Maja Sablewska. Za pisanie oświadczeń wzięła się ostatnio Paula Marciniak pisząc w nich, że jest do swojego imienia bardzo przywiązana i żeby takie używać w artykułach.

Tym razem pismo przysłał nam Marcin Wieczorek - były asystent Mai Sablewskiej, a obecnie Edyty Górniak. Marcin ma dosyć plotek na swój temat i jego rozstania z Mają. Przypomnijmy- media plotkują, że Górniak podebrała Wieczorka Mai Sablewskiej. Według samego zainteresowanego to totalna bzdura:

 

 

 

 

I po sprawie. Dementujemy tym samym plotki o niesnaskach między Mają a Marcinem.

Mrock

Zobacz także:

Edyta Górniak: Jestem zakochana!

Maja Sablewska i jej tajemnice

Górniak pierwszy raz o rozstaniu z Mają

Więcej o:
Komentarze (22)
Asystent Edyty Górniak grzmi: To kłamstwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • plumplumplum

  Oceniono 6 razy 4

  spoko... skoro taki analfabeta może być asystentem Górniak, to ja będę prezydentem -.-

 • no_nick

  Oceniono 3 razy 3

  Nastepny analfabeta : Pani w zdaniu napisane duza litera , Firma Pani Edyty Gorniak (zakladam,ze fima pani Edyty Gorniak nie nosi nazwy Firma Pani Edyty Gorniak a jest po prostu firma pani Edyty Gorniak). Dno i kilometry mulu (uprzedzajac ataki: nie mam polskich czcionek , pisze z zagranicy).

 • lenore

  Oceniono 2 razy 2

  No to teraz moze Maja zacznie wystawiac lojalki, bo koles nie wybielil sie a pograzyl. Ale jesli lojalki nie mial, to mogl taki przekrecik z Edzia zrobic.

 • gateze

  Oceniono 4 razy 2

  no to juz wiadomo kto chce pracowac z Edytą Gorniak: analfabeci!

 • softy_girl

  Oceniono 2 razy 2

  Ale to chaotycznie napisane. A to jak tam między nimi było to mnie już nie interesuję.

 • zoelle

  Oceniono 2 razy 2

  lubię edytę ale zaczyna mnie to już mocno wkurzać. więcej sie mowi o asystentach, menadzerach, zwolnieniach , odejsciach, rozstaniach, a nowych piosenek i płyty jak nie było tak nie ma. edyta staje się niestety kolejną gwiazdą znaną z tego, że jest znana.

 • lambaluna

  Oceniono 1 raz 1

  @no nick: Ja się z Tobą zgadzam, a brak czcionek rozumiem, ale nie piszesz "z zagranicy", tylko zza granicy. "Zagranica" to bardzo powszechny błąd. Piszę to nie ze złośliwości, wręcz przeciwnie - dlatego, że sam zwracasz uwagę na pisownię.

 • laslo

  Oceniono 1 raz 1

  Czy polski to jego język ojczysty? Jeśli tak, to niech się do tego nie przyznaje. Najgorszy internetowy translator ma znacznie lepszy styl. Ale wiocha...

 • eeeee1

  0

  asystent gwiazd rosnie nam na nowa gwiazde

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX