Śmierdząca prawda - Ronaldo grał w pieluchach

.

Ronaldo - jeden z najwybitniejszych piłkarzy świata - kończy karierę. Tym razem na dobre. Zaczynają się zatem pojawiać anegdoty związane z jego karierą. Pierwsza opowiedział jego były trener.

Okazuje się, że w 1999 roku Ronaldo miał spore problemy z nadwagą. Był wtedy u szczytu kariery, więc trenerzy i agenci piłkarza naciskali, by schudł. Lekarz przypisał zatem Ronaldo lek "Xenical". Lek miał ten minus, że powodował niekontrolowana biegunkę. Ronaldo musiał zatem nosić pieluchy. Nawet podczas meczów.

Jak wyznał Ronaldo - było to bardzo żenujące.

Mrock

Zobacz także:

Fanka Kubicy nagrała uzdrawiające wideo

Z bliska, z daleka: Piękna modelka prezesem Warty Poznań

Uprawiał seks na boisku. Wyrzucili go

Więcej o:
Komentarze (23)
Śmierdząca prawda - Ronaldo grał w pieluchach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hayden

  Oceniono 10 razy 6

  Ja pier***e... jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, a durny Plotek twierdzi, że najważniejszą wiadomością dla czytelników jest fakt, że musiał nosić pieluchy przez pewien okres swojej kariery?! WKURZYLIŚCIE MNIE! SKORO NIE ZNACIE SIĘ NA PIŁCE NOŻNEJ, TO O NICZYM TU NIE PISZCIE! TYLKO SIĘ OŚMIESZACIE! No nie rozumiem, jak można w chwili zakończenia kariery przez tak znakomitego piłkarza informować o takich kretyńskich rzeczach!

 • ken

  Oceniono 12 razy 6

  plotek sam mu je wkładał,a ile razy rękę miał osraną hihihi

 • dmm

  Oceniono 7 razy 5

  Mrock, Ty też nosisz pieluchy. :D

 • ffortaleza

  Oceniono 6 razy 4

  WTF ? KTO WYMYSLA TE NEWSY ?

 • mr.gaga

  Oceniono 6 razy 4

  zaraz sie zeszcze ze szczescia

 • xxy

  Oceniono 5 razy 3

  No oczywiście, najlepiej jest oczerniać każdego po kolei. Może autor tej jakże "interesującej plotki" powinien się ogarnąć i napisać dlaczego kończy karierę... Ronaldo miał problemy zdrowotne, które były związane z tarczycą co było powodem jego wagi. Szczerze? Współczuje mu, koleś oddał serce grze i swoim fanom, a teraz jest wyśmiewany za to jak wygląda... Każdy był jego wielkim fanem a teraz podnieca się jakimiś bzdurami, wymyślonymi przez kolejnego idiotę... Ludzie są okropni i zrobią wszystko by wywołać sensacje...

 • dulce12

  Oceniono 5 razy 3

  Jak musiał to musiał, a co miał zrobić?

 • krzywelustro

  Oceniono 4 razy 2

  Mina, którą robi nasz Pan Obrażalski podczas któregokolwiek z publicznych wystąpień także bezdyskusyjnie wskazuje na to, że albo ma na sobie pieluchy, albo niestety ich nie ma, choć bardzo by mu się właśnie przydały.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  stan jego gaci wydaje mi sie malo istotny-wyniki-oto chodzi w temacie pilki-debilne redaktory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX