Burzyńska i Korwin-Piotrowska OSTRO O MARINIE

.

Medialna kariera Mariny zaczęła się, gdy Maja Sablewska wzięła ją pod swoje skrzydła. Wcześniej była mało znana. Wszyscy zastanawiali się, kim jest dziewczyna, w którą inwestuje słynna menadżerka. Maja od podstaw budowała jej wizerunek. Sielanka trwała ponad rok. W sobotę Marina poinformowała media o zakończeniu współpracy z Sablewską. W mediach rozpętała się burza. Co dalej z Mariną? Korwin-Piotrowska przewiduje koniec jej kariery.

dzieje się...i dobrze. karierę Mariny można uznać za zakończoną? niedawno widziałam, jak w jakimś programie pokazywała u kogo i jak robi sobie szałowe paznokcie. szał. ani słowa o muzie. może powinna tylko o paznokciach opowiadać? szkoda- bo potencjał miała. czas przeszły chyba... dzięki Sablewskiej W OGÓLE zaistniała. Nikt o niej nie słyszał za bardzo. Ot, kolejna ładna dziewusia i tyle. Pełno takich - napisała Karolina.

Z kolei Kasia Burzyńska w dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" powiedziała, że Marinie uderzyła do głowy sodówka. Marina poradzi sobie bez Mai? Wyniki naszej wczorajszej sondy mówią same za siebie:

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wszystkie rozstania Mai Sablewskiej

Sablewska: Nie pozwolę, by debiutantka oskarżała mnie o działanie na jej niekorzyść!

Więcej o:
Komentarze (54)
Burzyńska i Korwin-Piotrowska OSTRO O MARINIE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aeris

  Oceniono 7 razy 5

  Korwin Piotrowska to ta kobieta co walila glupa razem z Jagielskim kilka lat temu w radiu zet? a Burzynska to ta pani z mtv o niskim IQ?

 • selmine

  Oceniono 6 razy 2

  Ale przecież Marina to nawet nie jest piosenkarka, nagrała jeden badziewny kawałek i na tym koniec. Jej nie interesuje muzyka, tylko życie na świeczniku.

 • jadzka

  Oceniono 4 razy 2

  żałosna ta Marina jest

 • caterina

  Oceniono 2 razy 2

  Nie chce atakować Mai, ale nie uważam, żeby Marina cokolwiek jej zawdzięczała. Nagrała dwie absolutnie beznadziejne piosenki. Ludzie już kojarzyli ją z "TzG", wiec co?? Doradziła jej dietę, ubrała w modne ciuchy? O jakiej karierze mowa?

 • ctasek

  Oceniono 4 razy 2

  Takie dziwolągi, jak Marina, wszyscy będą omijać szerokim łukiem. Bo to ma psychikę 14-to latki !!!

 • ken

  Oceniono 10 razy 2

  plotku!kogo to obchodzi o czym gadaja te śmieszne kukiełki.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 3 razy 1

  Piotrowska i Burzyńska mają rację, bez dwóch zdań.

 • madziaska

  Oceniono 3 razy 1

  spiewac nie potrafi, do tego bez osobowosci Pani dziekujemy !

 • potatofree

  Oceniono 3 razy 1

  Marina gotuj pierogi!czy jakos tak to szlo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX