Natalia i Piotr Kukulscy podzielili majątek taty wart 9 mln zł!

.

Natalia i Piotr Kukulski podzielili już majątek. Jak podaje se.pl, Jarosław Kukulski pozostawił testament zgodnie z którym dzieciom zostało aż 9 milionów złotych.

 

Między rodzeństwem podobno nie było żadnych kłótni. Wszystko przebiegło zgodnie z wolą ojca.

 

Natalia dostała m.in. willę w Komorowie pod Warszawą, a Piotr dom położony na Bielanach w Warszawie. W willi w Komorowie mieszkał Piotr z z ojcem. Po śmierci kompozytora jego syn nie chce już tam dłużej mieszkać. O przeprowadzce mówi tak:

 

Nie musiałem się wyprowadzać, ale nie chciałem dłużej tam mieszkać, w pustym domu, którego każde miejsce przypomina tatę. Ciężko jest mieszkać tam samemu...

 

Rudy


Zobacz także:

Jarosław Kukulski - takim go zapamiętamy

Kukulska: Po śmierci ojca przybłąkał się pies. To znak

Więcej o:
Komentarze (15)
Natalia i Piotr Kukulscy podzielili majątek taty wart 9 mln zł!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 12 razy 10

  W sumie to o tej Natalii to mogę powiedzieć, iż jest jedną z niewielu naprawdę rozsądnych gwiazd w Polsce. Jak nie ma o czym gadać to po prostu nie gada i nie pokazuje się publicznie, jak nie ma o czym śpiewać, to po prostu nie śpiewa tylko zajmuje się swoim życiem. A nie weźmy taką Nataszę Urbańską nic w sumie nie robi tak, żeby faktycznie można było o niej publicznie gadać, a jednak regularnie to tu to tam się pojawia nie wiem po jakie licho. I tak jest z większością gwiazd nic konkretnego nie robią, a jednak ciągle na siłę nie dają o sobie zapomnieć. A ona nie. I dlatego ją lubię. Nie ma przysłowiowego parcia na szkło jest po prostu normalną kobietą, która nie chce by za wszelką cenę o niej publicznie mówiono nawet wtedy gdy nic nie robi. :)

 • princess_leya

  Oceniono 12 razy 8

  Nie rozumiem jednego - jak można być taką totalną świnią i robić zdjęcia ludziom na pogrzebie??? Zero szacunku dla ludzi w tak strasznej chwili.

 • moris

  Oceniono 10 razy 6

  Jak widać można podzielić majątek bez publicznego prania brudów, kłótni i cyrku.

 • asia1984

  Oceniono 7 razy 3

  CO Z PIENIEDZY!!!!!! ZYCIA ANI I JARKOWI NIE WROCI ZADNA FORTUNA. A MYSLE,ZE PIOTR I NATALIA ODDALI BY CALY SWOJ MAJATEK ,ABY ICH BLISCY ZMARLI ,MOGLI ZYC I CIESZYC SIE ZYCIEM.

 • ala33

  Oceniono 4 razy 2

  miła fajna sympatyczna dziewczyna

 • swietypentagram

  0

  Mi się zdjęcie bardzo podoba gdzyż pokazuje serce syna i córki pana Jarosława. Jeśli nie dostrzegasz głębii tego zdjęcia to przecież nie musisz dostawać ataku serca ;). Moja sugestia - uśmiechnij się, posłuchaj paru piosenek Anny Jantar, o słońcu, o szczęściu, o kwiatach, i to ci może pomoże. Jeśli nie pomoże to napisz do mnie i ja pomogę. @ gazeta . pl
  pozdrawiam

 • ffortaleza

  0

  O KURDE,KUPA KASY

 • jagoda6868

  Oceniono 6 razy 0

  rodzeństwo okazało się rozsądnymi ludżmi,niekiedy o majątek rodziny kłócą się na długie lata.

 • reki334

  Oceniono 3 razy -1

  majątek taty wart 9 mln zł! chyba wg ofery na allego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX