Ostrowska: Znam pary homoseksualne, co mają dzieci

.

Wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne to nadal temat wywołujący emocje. Z jednej strony chcemy być otwarci na nowe, z drugiej strony mamy jasno określone granice.

 

Okazuje się, że w Polsce żyją pary gejów i lesbijek, które wychowują dzieci. Opowiedziała o tym Małgorzata Ostrowska, która kiedyś była przeciwna takich praktykom:

Ja mam przyjaciół - pary homoseksualne - które wychowują dziecko. Ale też znam pary homoseksualne, które w życiu nie powinny wychowywać dzieci - powiedziała Małgorzata Ostrowska w "Dzień Dobry TVN".

Artystka wyznała, że miała wiele przeciwko wychowywaniu dzieci przez homoseksualistów, ale z czasem przemyślała sprawę i wie, że bez względu na orientację można być złym rodzicem.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Ostrowska: Powiedzieli, że jestem za stara, żeby śpiewać o seksie

Wielka zgoda w Lombardzie

Ostrowska strzeliła focha po przegranej w "Tylko nas dwoje"

Więcej o:
Komentarze (23)
Ostrowska: Znam pary homoseksualne, co mają dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anthea

  Oceniono 14 razy 8

  Są pary heteroseksualne, które również pokazują dzieciom skrzywioną rzeczywistość, są wydaje mi się gorsze krzywdy na świecie jakich może doznać dziecko, niż to, że ma się dwóch ojców czy dwie matki. Nie rozumiem w ogóle argumentów typu 'dzieci w przedszkolu czy w szkole będą się z takiego dziecka śmiać'... Dzieciom do wyśmiewania się nie potrzeba znowu tak bardzo wiele, wystarczy nieco różnić się od ogółu, chociażby wzrostem czy stopniem zamożności. Wszystko zależy od tego jak MY, dorośli ludzie będziemy podchodzić do tego typu spraw i co przekażemy naszym dzieciom. Ilybj, Twoje pociechy mają spore szanse na to by stać się tymi, które będą innym zatruwać życie, ale to Ty ich tego nauczysz, nikt inny. Pewnych zmian społecznych już nie powstrzymamy, powinniśmy się przystosować do tego i zaakceptować to, zwłaszcza że na tym świecie dzieje się codziennie milion gorszych rzeczy od adopcji dziecka przez homoparę, nie ma sensu się więc spinać i rozstrząsać tej sprawy w nieskończoność, skupmy się lepiej na uzdrowieniu gospodarki w tym kraju.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 7

  są różne pary homoseksualne. Jedne mogą pokazywać dziecku skrzywioną rzeczywistość, a inne mogą wychować dziecko na normalnego człowieka. Więc to wszystko zależy od tych rodziców.

 • esoterique

  Oceniono 6 razy 2

  W Polsce z takich rodzin(homoseksualnych) jest około 50 tysięcy dzieci. Żadna nowość. W komentarzach oczywiście debile się kłócą.

 • ffortaleza

  Oceniono 1 raz 1

  JA TEZ ZNAM I CO Z TEGO ?

 • anthea

  Oceniono 5 razy 1

  Wiesz, ciężko jest dyskutować z osobą, której w pewnym momencie nie można nawet zrozumieć, bo jej pisanina przypomina atak konwulsji. Ale to tylko moje skromne odczucie. Świat się zmienia, Polska też, jeśli nie umiesz tego zaakceptować i zrozumieć, to trudno, za kilkadziesiąt lat może Ci być ciężko:). Pozdrawiam serdecznie.

 • kessi

  Oceniono 5 razy 1

  @ctasek, bzdury opowiadasz, masz tu wypowiedz chlopaka, ktorego wychowaly dwie matki: youtube.com/watch?v=FSQQK2Vuf9Q&feature=player_embedded

 • anthea

  Oceniono 5 razy 1

  Ilybyj: tak się martwisz o te dzieci z homopar, to doprawdy wzruszające. Martw się lepiej żeby samej swoje własne dzieci odpowiednio wychować i nie wypaczyć im światopoglądu, bo uwierz, że ludzie hetero potrafią to zrobić nie gorzej od homo i to na więcej sposobów... Zarzucasz mi brak inteligencji a sama nie potrafisz się nawet poprawnie wysłowić, smutne.

 • nienasyceni_pl

  Oceniono 5 razy 1

  jakby znani geje się ujawnili (kupa powiatowy i tomek karmell) i wielu innych to polska bylaby bardziej tolerancyjna

 • ctasek

  Oceniono 4 razy 0

  Homoseksualizm jest tak stary jak świat , więc dlaczego nie można natrafić na chociaż jedną wypowiedź osoby, która wychowywała się w takim związku i jest z tego zadowolona ? Czyżby to był taki wstydliwy fakt, który trzeba głęboko przed światem ukrywać ? Nie zrozumiem tego tematu dopóki nie wypowiedzą się wszystkie strony ! Bo jeżeli w tych związkach jest taka harmonia i idylla, to może niech oni wychowują i nasze dzieci, chociażby w przedszkolach i szkołach. Bo co do wychowywania przez niektórych księży, to znamy fakty i ich następstwa .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX