Komentarze (30)
Baczyńska: Mam sukienki za PRZYSTĘPNĄ cenę 3 000 złotych!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • armagedon

  Oceniono 3 razy 1

  BACZYŃSKA NIECH ZACZNIE OD SIEBIE BO JEJ KIECKI NIE RÓŻNIĄ SIĘ OD WORKA NA ZIEMNIARY. NIE DOŚĆ ŻE GRUBA TO JESZCZE WYMYSLA CENY Z KOSMOSU. ZASTANÓW SIE BABO CO CHCESZ TYM OSIĄGNĄĆ?!

 • kasia.pwsz

  Oceniono 3 razy 1

  nabija kasę na naiwnych "damach"

 • anthea

  Oceniono 5 razy 1

  No jak ktoś lubi za byle szmatkę wydawać 3tys. to jego problem. Nie sztuką jest się dobrze ubrać jak się ma kasę. A Gosia Baczyńska i tak jest jeszcze sto lat za Murzynami ze swoimi projektami, nie szyje ubrań z wysokogatunkowych materiałów i gdyby nie to, że Kożuchowska i inne telewizyjne wycieruchy co jakiś czas paradują w kreacjach jej projektu, to raczej nikt by o babie nie usłyszał.

 • madalena

  Oceniono 1 raz 1

  no a co to dla niej 3 tysiaki?

 • babsko

  Oceniono 5 razy 1

  Dla takiej pani Kulczyk czy Niemczyckiej (lubie i szanuje obie panie zreszta) to jest przystepna cena. Dla takich osob szyja projektanci.

 • Gość: kobieta 31

  0

  A mnie stać na takie sukienki i nawet kilka mam w szafie. Mam też całą szafę butów po 3000 za parę. Nie pracuję w biedronce na kasie, skończyłam bardzo trudne studia, 3 kierunki, masę szkoleń, kursów językowych, poświęciłam 10 lat, bo tak chciałam, mogłam, zdecydowałam. Kiedy część społeczeństwa widziałam siedzącą pod blokiem na ławce, czy jeżdżącą na rowerze. Ja siedziałam nocami w książkach, za dnia darmowa praktyka, kilka lat. Teraz mnie stać, uważam że warto. Mam drogie auto, jeżdżę na wakacje kilka razy w roku, na Hawaje, Florydę, do Mikronezji, gdzie zechcę. Nie opluwam innych, którzy mają jeszcze więcej, bo każdy ma tyle na ile pracuje. Każdy z nas może być kim zechce, tylko kwestia wyborów. Polacy zawsze obszczekują, wylewają każdemu wiadro gów*a na głowę, bo mają kompleksy, nie powiedzą fajnie Gosiu, oby tak dalej, piękne masz projekty. Gosiu, za rok wychodzę za mąż! I od Ciebie kupię suknię ślubną :-) Zapłacę nawet kilkadziesiąt tysięcy. Stać mnie :-)

 • toj

  Oceniono 2 razy 0

  @ iza1-tak zgadzam się z Tobą ,masz rację,że kupują ci ,których na to stać.Tylko chyba pomyliłaś słowo TALENT,dla mnie oznacza ono coś co się w sobie ma .Natomiast szycia " i projektowania" to uczą w zawodowych szkołach odzieżowych,więc trudno tu mówić o talencie,raczej chyba o zdolnej uczennicy.Talent to miał np.Matejko i jemu podobni.Natomiast zachowanie Pani Baczyńskiej pozostawia wiele do życzenia ,mówiła do większości Polek oglądających poranne programy a nie tylko do wybranej grupy osób dobrze sytuowanych.Dlatego powiedzenie,że sukienki ma również w przystępnych cenach było co najmniej nie na miejscu i wywołało u niektórych zrozumiały absmak.Wyszła na osobę,która wyżej s...ra niż du...pę ma.Mówiąc o ciuchach,trudno też mówić o talencie,bo to jak się ubieramy to jest nasz wybór i kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.Zresztą nie wszystkie projekty krawcowej Baczyńskiej (te które widziałem) są według mnie udane.

 • jerzu

  Oceniono 1 raz -1

  nie znam osoby, ale może to i lepiej

 • jura45

  Oceniono 3 razy -1

  a czemu Maja ostaszewska i Małgorzata Baczyńska maja na tym pokazie takie same buty?!

 • milejdi

  Oceniono 4 razy -2

  Szycia uczą w odzieżówkach? owszem.Ale wyobraźnię i talent nie każdy ma.MOże jesteście niedoinformowani, ale by iść na wzornictwo odzieżowe, trzeba mieć własną teczkę z rysunkami, egzaminy są ciężkie, wydziały kameralne-wornictwo to przezcież wydział ASP!Jeśli ktoś nie ma talentu, może zarabiać projektując ciuszki dla niemowląt.Jeśli go ma, możę projektować dla lepszych marek, np.Moshino, Top Secret.Może też mierzyć wyżej, do rangi np.Burberry albo DKNY, Diesel.Albo zająć się haute cuture, tak jak Sabrina Pilewicz, Baczyńska, Zień, Wróblewska,...dużo projektantów tworzy własne marki ale w bardziej przystępnych cenach, np.Hektor Świtalski.# tys zł to odp cena dla kogoś, kto zarabia mln rocznie albo połowę tego.Radzę nie zabierać głosu w sprawach, o których się nie ma pojęcia(MÓWIĘ O KOMENTARZU TOJ)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX