"Zachowanie Edyty było po prostu nie fair"

Koniec przyjaźni.

Edyta Górniak zawsze wypowiadała się o Mai Sablewskiej w samych superlatywach. Chwaliła ją za to, że wprowadziła w jej życie systematyczność, poczucie odpowiedzialności pewien rodzaj higieny życia. Sielanka skończyła się bardzo szybko. Górniak nie zaakceptowała decyzji Mai o jej udziale w "X-Factor" i zerwała z nią współpracę.

Aż trudno uwierzyć, że Edyta nawet nie zadzwoniła do Mai przed wysłaniem oświadczenia do prasy. Przecież poza tym, że razem pracowały, łączyły je bliskie relacje. One naprawdę bardzo się ze sobą zżyły przez dziesięć miesięcy wspólnej pracy. Zachowanie Edyty było po prostu nie fair - mówi "Show" znajoma Edyty i Mai.

Edyta Górniak, Maja Sablewska

 

Edyta wysłała list do mediów dosłownie dzień przed pierwszym castingiem Mai do "X-Factor". Jak donosi nasze źródło, Sablewska nie spała całą noc. Ciężko było jej skupić się tylko na castingach. Z kolei Edyta liczyła na to, że gdy postawi Sablewskiej ultimatum - albo ja, albo program, to menadżerka wybierze ją.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, współpraca Edyty i Mai nie zakończyła się wcale 24 stycznia, czyli w dzień wysłania listu przez Górniak. Maja zajmuje się jeszcze promocją singla "Teraz tu" oraz kończy kilka spraw, które zaczęła współpracując z Edytą. Co dalej? Maja zadomowi się pewnie w TVN, a Edyta będzie szukała nowego menadżera. Tak się kończą "przyjaźnie" w naszym biznesie.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Świat interesuje się polskim "X-Factorem"

Dzień z życia Sablewskiej - TVN, Starbucks, Vuitton, zakupy

Więcej o:
Komentarze (33)
"Zachowanie Edyty było po prostu nie fair"
Zaloguj się
 • autorytet

  Oceniono 32 razy 24

  Bardzo mocno całą rodziną przeżywamy koniec tej przyjaźni. Codziennie ze strachem w oczach przeglądamy portale randkowe i boimy się, czy ta sprzeczka się nie zintensyfikuje. Myśleliśmy już, że może wreszcie p. Edyta i p. Maja się pogodzą, przecież obie są miłe, piękne, inteligentne, utalentowane, cudowne, zniewalające... A tu teraz jak grom z jasnego nieba ta informacja. Bardzo mnie zasmuciliście. Chyba nie ma sensu dalej żyć...

 • marilynmonroe

  Oceniono 20 razy 18

  Czy kontrakt to cyrograf? Kazdy ma prawo go podpisac i zerwac. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania a nawet do jego zmany! Dzis pracujemy razem ,jutro oddzielnie. Takie jest zycie. Nic nowego w sumie.

 • bacowa

  Oceniono 23 razy 17

  podobno super-menadżer Wiśniewski jest wolny

 • kloceklego

  Oceniono 19 razy 17

  ta sprawa aż prosi się o powołanie komisji śledczej i wyjaśnienia wszelkich nieprawidłowości

 • niusiek123

  Oceniono 24 razy 12

  Dajcie juz z tym spokój . już to sie robi nudne . wszyscy wiedzą ci jest ; / Edyta zrobila co uważała za słuszne ?!!

 • jadzka

  Oceniono 18 razy 12

  maja miała pomóc edycie w karierze a nic wielkiego z tego nie wyszło

 • marilynmonroe

  Oceniono 10 razy 10

  Obie sa dorosle i obie maja prawo decydowac o wlasnym zyciu. O co tyle krzyku?

 • psiakrew123

  Oceniono 23 razy 7

  Tak kończy każdy menadżer Edyty. Sama nie wie czego chce, rzuca tyłkiem na lewo i prawo a i tak nic z tego sensownego nie wychodzi.

 • zgredek1

  Oceniono 8 razy 6

  Obie Maja i Edyta są ładne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX