Guzowska: Uciekaliśmy z domu. CHOWAŁA NAS SĄSIADKA

Posłanka szczerze o przemocy w domu. Guzowska mówi NIE patologii.

Tak odważnego występu w telewizji nie było od dawna. Iwona Guzowska - była mistrzyni sportu a obecnie posłanka Platformy Obywatelskiej wystąpiła wczoraj w programie Tomasz Lis Na Żywo.

 

Goście Lisa poruszyli temat przemocy w domu. Każdy opowiadał o przepisach, ale nie Iwona - ona mówiła o własnych doświadczeniach.

Nie przyszłam tu dawać upust swojemu ekshibicjonizmowi - powiedziała Iwona dając znać, że nie będzie opowiadać o szczegółach. Nikt nie reaguje na przemoc w domu. Nie ma tak, że nikt nic nie wie, wszyscy w okół wiedzą. Jak przychodziłam do szkoły to koledzy mi opowiadali, co wieczorem się u mnie działo - dodała odważnie Guzowska.

Guzowska dodała też:

Jak rodzic bije to często jest tak, że jest bezsilny, że ma ogromne problemy. Moi rodzice, którzy są wspaniałymi ludźmi, byli nie raz w ogromnych tarapatach. Do tego dochodzi alkohol. Ja nie raz uciekałam z domu. Była tylko jedna sąsiadka, która nas chowała do siebie.

Iwona nie przyszła do telewizji mówić o tym jak jest jej strasznie. Nie była gwiazdą tej dyskusji, chciała tylko cicho ale stanowczo zwrócić uwagę na problem. Czy inni pójdą w jej ślady i powiedzą wprost, co dzieje się w polskich domach?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Najseksowniejsze kobiety polityki. SONDAŻ

Ostro w "Top model"! Odpadła Magda Swat

Guzowska posądzona o oszustwo!

Więcej o:
Komentarze (22)
Guzowska: Uciekaliśmy z domu. CHOWAŁA NAS SĄSIADKA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zebra20

  Oceniono 47 razy 45

  Mam nadzieje że w polsce zacznie się robić więcej żeby chronić dzieci alkoholików.

 • magdamm

  Oceniono 35 razy 33

  "Wspanialli rodzice" z powodu których dziecko ucieka do sąsiadki, żeby uchronic się przed libacjami i przemocą...

 • fuckklische

  Oceniono 27 razy 27

  Na przemoc domowa jest wciaz, niestety, spoleczne przyzwolenie. "Mnie bili i wyroslem na porzadnego czlowieka" i juz sie wiekszosc czuje rozgrzeszona. A wystarczy odrobina empatii i odwagi.

 • glebokiegardlo

  Oceniono 21 razy 21

  bicie dzieci molestowanie jest to poczatek góry lodowej ale ludzie boja się o tym mówić a trzeba bo to poważny problem

 • jagoda6868

  Oceniono 6 razy 6

  wcale się nie dziwię,że jest tyle przemocy w rodzinach,wystarczy poczytać niektóre wypowiedzi na forum,brak słów na niektórych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX