"Jan przedstawił Lenkę jako swoją drugą połówkę"

Kryzys zażegnany.

Ostatnio pisaliśmy, że związek Jana Klimenta i Lenki Tvrzovej przeżywa kryzys. Młodsza od tancerza o 15 lat Lenka była zazdrosna o bliskie relacje jej chłopaka z Edytą Górniak. Taniec bardzo zbliżył artystkę i tancerza. Przez przyjaźń, która narodziła się na planie "Tańca z gwiazdami" pojawiły się pierwsze rysy na związku Jana i Leny. Kolorowa praca pisała już nawet, że tancerz nie mieszka już z Lenką. Para postanowiła jednak dać sobie jeszcze jedną szansę.

Byłam wczoraj w Opolu na Nocy Zakupów z Gwiazdami. Byli tam Janek Kliment z Lenką. Janek i Lenka czule przytulali się wczoraj w Opolu. Jan łapał Lenkę wielokrotnie za rękę. Później wspólnie zatańczyli i Jan przedstawił Lenkę jako swoją drugą połówkę, gdy wchodzili na scenę. Wiec miedzy nimi wszystko dobrze.

Oprócz Jana Klimenta do Opola przyjechały również Tomasz Jacyków, Tomasz Ciachorowski, Paulina Papierska i Anna Piszczałka. Każda gwiazda miała swoją lożę i tam rozdawała autografy. Najdłuższa kolejka była do finalistek "Top model. Zostań modelką". Żeby dostać autograf od modelek trzeba było czekać nawet 40 minut.


Sancita


Zobacz także:

Najgorętsze momenty 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Kliment rozstał się z ukochaną!

Więcej o:
Komentarze (20)
"Jan przedstawił Lenkę jako swoją drugą połówkę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aeris

  Oceniono 23 razy 23

  nie pisaliscie ze jest kryzys, pisaliscie ze sie rozstali. Nie klam Sancita

 • czakel

  Oceniono 27 razy 21

  Lenko nie bój się o swojego narzeczonego,jest to chłopak bardzo mądry,daleko mu do flirtu.Edytkę można polubić ,bo to takie małe dziecko ,ale nic po za tym.Jesteś piękną kobietą i trochę pewności siebie życzę.Jan jest moim ulubionym tancerzem w tańcach z gwiazdami i życzę mu dużo sukcesów w zawodzie i w życiu osobistym.

 • effcien

  Oceniono 22 razy 16

  piękna jest ta Lenka!

 • benq

  Oceniono 20 razy 14

  nie wiem co za jelopy stoja w kolejkach po autografy a ci w kolejkach do takich "gwiazd" jak finalistki top model to juz musza byc totalne jelopy

 • drifter

  Oceniono 9 razy 5

  Ta Lenka bardzo ładna, jak to Czeszki, ładniejsza od tych gwiazdek, z którymi Kliment tańczył. Dziw bierze, że jeszcze miał jakieś rozterki, z kim być.

 • gagula

  Oceniono 4 razy 4

  40 min ? porąbało ich !

 • truskawa23

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo ladna, fajna z nich para

 • kessi

  Oceniono 2 razy 2

  przesliczna jest ta Lenka :)

 • olivka_23

  Oceniono 2 razy 2

  Jan kliment wymiata : D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX