Weronika będzie miała swój program?!

Rozmowy trwają. Co to będzie?

Weronika Marczuk wraca do show-biznesu. To dość zaskakujące, bo media wywróżyły byłej jurorce You Can Dance medialną śmierć. Wychodzi na to, że będzie inaczej.

 

Jak informuje Fakt.pl Weronika po ogłoszeniu przez prokuraturę, że jest niewinna zaczęła spotykać się włodarzami stacji TVN. Weronika chce mieć swój program i ma już przygotowane projekty.

 

Rozmowy się rozpoczęły, a osoby związane z TVN sa przychylne Weronice. Jeżeli dobrze pójdzie, to Marczuk poprowadzi swój program w TVN Style. Będą to porady prawne.


Mrock


Zobacz także:

Agent o Marczuk: Odraza. NATURA PRZESTĘPCY

Marczuk: Będę walczyć o odszkodowania

Agent Tomek TRAFI ZA KRATKI?!

Więcej o:
Komentarze (31)
Weronika będzie miała swój program?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ldoris

  Oceniono 35 razy 25

  TO JEST KU... SKANDAL!!!! TYLKO W TYM POJEBANYM KRAJU!!!!!RUSKA PROSTYTUTKA I KRYMINALISTKA GWIAZDA TVNu JEST SIE CZYM CHWALIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 28 razy 22

  TVN przygarnie każdego. Czekam na dziwkę prowadzącą program o moralności. Brudas uczący czystości w kuchni już przecież w ofercie TVN-u jest :D

 • shewanella

  Oceniono 24 razy 20

  Ten Fakt...;) Jeśli to prawda - to ta kobieta wyjątkowo pcha się do telewizji, zresztą ktoś ją też nachalnie promuje... a kto chce oglądać?

 • zyletta

  Oceniono 21 razy 19

  nie to chyba żart ??!! bo jesli nie to zaraz pójdę do banku okradne go może kogoś podstrzele a potem będę prowadziła program w tv pt. jak szybko zdobyć gotówkę .........
  dno i wodorosty

 • fuckklische

  Oceniono 25 razy 19

  Tak mi sie nasunelo: Idac tym torem myslenia, porady seksualne w TVN powinni prowadzic wielokrotni przestepcy na tle seksualnym. W koncu to "fachowcy", prawda?

 • plotkowicz

  Oceniono 24 razy 18

  w tvn wszystko jest mozliwe, ta tv juz dawno osiagnela dno.
  a moze to program cos z tancem na rurze? tam by pasowała

 • jagoda6868

  Oceniono 18 razy 16

  poprowadzi porady prawne???pewnie jak umiejętnie wybrnąć w razie wtopy!!!

 • kasiatu

  Oceniono 23 razy 15

  odrazajace,brrr szkoda,ze w 40 mln kraju tak trudno zatrudnic mlodych,nieskalanych , wyksztalconych z glowami pelnymi pomyslow Ludzi...zdarte PO co??? by zrobic na zlosc ,KOMU???? Tomkowi?? on taakie szybko rozgryzal,jak kazdy szkolony AGENT...

 • o.rety

  Oceniono 17 razy 15

  Wypada tylko czekać na jej pamiętniki. Założę się, że je będzie chciała wydać:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX