Anna Wiśniewska zerwała z chłopakiem

Znów jest do wzięcia.

Ania Wiśniewska po głośnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim, związała się z perkusistą "Ich Troje", Michałem Żeńcą. Ania po wyprowadzeniu się z domu Michała w Magdalence, zamieszkała z nowym chłopakiem, a następnie wciągnęła go do sekty (Centralnego Kościoła Chrystusowego). Niespodziewanie ich drogi rozeszły się.

 

Z dzisiejszego "Dzień dobry TVN" dowiedzieliśmy się, że Ania nie spotyka się już z Michałem. Podobno Wiśniewska nie jest jeszcze gotowa na nowy związek. Ania i Michał pozostali jednak w dobrych stosunkach.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Róże Gali: Gwiazdy na czerwono

Ania Wiśniewska wróciła do sekty?

Więcej o:
Komentarze (24)
Anna Wiśniewska zerwała z chłopakiem
Zaloguj się
 • lancet

  Oceniono 24 razy 24

  marynarz:przyznaj obiektywnie jestes starym ch*jem ktory mysli ze mozesz obrazac wszystkich w sieci???tfoje zycie to koszmar!!!!!!!!!wal sie du*ku!

 • tevez

  Oceniono 37 razy 21

  Znaczy sie nie jest jeszcze gotowa by wystawic swe dziury spoko!

 • beri

  Oceniono 17 razy 15

  Ania to piękna i inteligentna osoba. Jest jeszcze młoda i znajdzie uczciwego faceta, który ją będzie szczerze kochał. Szkoda, że to nie mogę być ja. Widać trauma po byciu z Wiśniewskim pozostała. Życzę jej żeby się szybko wyleczyła z tego toksycznego małżeństwa i poznała fajnego faceta.

 • agaf

  Oceniono 19 razy 13

  Jest śliczna i młoda, w końcu trafi na kogoś wyjątkowego. Życzę jej tego!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 44 razy 12

  kolejna była żona wiśniewskiego zacznie sobie od nowa układać z nim ciepłe relacje. aż w koncu wiśniewski, jego wszystkie żony /byłe i obecne/ partnerzy tych żon, dzieci wisniewskiego, jego koty, psy i kanarki stworzą polską wersję Kelly Family

 • lancet

  Oceniono 10 razy 10

  marynarz:nie mam potrzeby nic obcinac cw*liku!ale widze ze tobie obciecie fiuta sluzy.a tak na marginesie odpie*dol sie i nie podbijaj do mnie ch*ju posrany

 • lancet

  Oceniono 38 razy 10

  anka bierz dupe w troki.glowa do gory i nie obracaj sie za siebie!!!!!!!!!!!!!!!

 • lancet

  Oceniono 5 razy 5

  doyna:sama sie puszczasz sciero!

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 4

  yyyy a moze piwo na odwage????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX