Uczestnik "Fabryki Gwiazd" nie żyje

Jerzy Pawluk

Jerzy Pawluk (Plotek Exclusive)

Co się stało?

Smutna wiadomość przyszła wczoraj wieczorem. Jerzy Pawluk - uczestnik polskiej edycji "Fabryki Gwiazd" nie żyje.

 

33-letni muzyk zmagał się z chorobą jaką jest alkoholizm. Zmarł 18 stycznia w swoim domu na zawał serca. W seci powstała wirtualna księga kondolencyjna. Wpisów wciąż przybywa. Była uczennica Jerzego wspomina go w liście do Plotka:

To był ogromny szok dla wszystkich, którzy go znali. Był bardzo szanowany w naszym powiecie . Grał koncerty . Był zdecydowanie NAJLEPSZYM NA ŚWIECIE nauczycielem . Lekcje z Panem Pawlukiem były prawdziwą przyjemnością. Tęsknią za nim nie tylko rodzina, koledzy czy członkowie jego zespołu, ale przede wszystkim jego córka Zuzia oraz właśnie uczniowie.

Pawluka pamiętamy z 2008 roku, kiedy zakwalifikował się do finału polsatowskiego show. Nie zdążył jednak nacieszyć się występami, bo w dzień wystartowania programu został z niego usunięty. Jerzy Plotkowi mówił wtedy tak:

Kilka godzin przed rozpoczęciem prób na pierwszą galę dowiedziałem się, że zostałem usunięty z programu. Tak brutalnie, bo byłem już w drodze do Warszawy. Jaki był tego Powód? Stwierdzili, że stacja Polsat nie może sobie pozwolić na to, aby w programie wzięła udział osoba która kiedyś była karana (mam wyrok w zawieszeniu za nieporozumienia z byłą żoną).

 

Buka

 

Zobacz także:

Wraca uczestnik "Fabryki gwiazd". Wideo

Skandaliczne wykonanie hymnu USA na gali KSW. Wideo

Zwyciężczyni "Fabryki Gwiazd" musiała sprzedać nagrodę

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (35)
Uczestnik "Fabryki Gwiazd" nie żyje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oj_jak_boli

  Oceniono 54 razy 38

  wyrok w zawieszeniu za nieporozumienia z żona - co za pięknie ubrane w slowa to, że lał żone.

 • karakuliambro

  Oceniono 37 razy 29

  No rzeczywiście macie o czym pisać... Codziennie umiera tysiące alkoholików, narkomanów, bezdomnych, dzieci, chorych na raka czy AIDS, przedwcześnie odchodzą wielcy ludzie kultury szeroko pojętej -a czym ten człowiek się wsławił? Że był alkoholikiem po wyroku? Sorry, ale był! Niech każdy żyje jak najdłużej, ale zamieszczając tą wiadomość i wylewając te żale tylko zawstydzacie jego bliskich no bo jakbyście się czuli, gdyby ktoś napisał że zmarł wasz ojciec, alkoholik po wyroku?...

 • ssij_suko_ssij

  Oceniono 29 razy 21

  "..Polsat nie może sobie pozwolić na to, aby w programie wzięła udział osoba która kiedyś była karana.."?
  Co za bzdury, to chyba ktoś popie...ny wymyślił, to mógł być nauczycielem - prawo tego nie zabrania - a w gó...anym programie gó...anej stacji nie mógł wystąpić? co za absurd!

 • pensylvania2

  Oceniono 29 razy 19

  @kasia.pwsz mylisz się. Miałam ojca alkoholika. Tego piekła jakie zgotował mi i mojej matce nie życzę najgorszemu wrogowi. Stąd moje ostre słowa.

 • psiakrew123

  Oceniono 24 razy 18

  No to był uczestnikiem czy niedoszłym uczestnikiem? Ja go tam nie znałem, pierwsze o facecie słyszę. Co nie ulega wątpliwości, że 33 lata to zdecydowanie za mało, aby umierać.

 • gagula

  Oceniono 27 razy 15

  "nieporozumienia z byłą żoną" tak to się teraz nazywaa?

 • evqa_5

  Oceniono 17 razy 15

  alkoholizm jest naprawdę okropny.

 • julianm

  Oceniono 15 razy 15

  może to wreszcie przekona tkwiących w schematach XIX-wiecznego myślenia, że alkoholizm to choroba śmiertelna. Umiera się prędzej czy później. Niestety, w karcie zgonu będzie widniało-zawał serca. Stąd część nieporozumień... Szkoda chłopaka...

 • iberia3

  Oceniono 23 razy 15

  Nie pamiętam Pana z programu, ale uważam, że 33 lata to za mało, by umierać. Jeszcze tyle miał Pan do zrobienia. choćby wychowanie córki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX