Uczestnik "Fabryki Gwiazd" nie żyje

Co się stało?

Smutna wiadomość przyszła wczoraj wieczorem. Jerzy Pawluk - uczestnik polskiej edycji "Fabryki Gwiazd" nie żyje.

 

33-letni muzyk zmagał się z chorobą jaką jest alkoholizm. Zmarł 18 stycznia w swoim domu na zawał serca. W seci powstała wirtualna księga kondolencyjna. Wpisów wciąż przybywa. Była uczennica Jerzego wspomina go w liście do Plotka:

To był ogromny szok dla wszystkich, którzy go znali. Był bardzo szanowany w naszym powiecie . Grał koncerty . Był zdecydowanie NAJLEPSZYM NA ŚWIECIE nauczycielem . Lekcje z Panem Pawlukiem były prawdziwą przyjemnością. Tęsknią za nim nie tylko rodzina, koledzy czy członkowie jego zespołu, ale przede wszystkim jego córka Zuzia oraz właśnie uczniowie.

Pawluka pamiętamy z 2008 roku, kiedy zakwalifikował się do finału polsatowskiego show. Nie zdążył jednak nacieszyć się występami, bo w dzień wystartowania programu został z niego usunięty. Jerzy Plotkowi mówił wtedy tak:

Kilka godzin przed rozpoczęciem prób na pierwszą galę dowiedziałem się, że zostałem usunięty z programu. Tak brutalnie, bo byłem już w drodze do Warszawy. Jaki był tego Powód? Stwierdzili, że stacja Polsat nie może sobie pozwolić na to, aby w programie wzięła udział osoba która kiedyś była karana (mam wyrok w zawieszeniu za nieporozumienia z byłą żoną).

 

Buka

 

Zobacz także:

Wraca uczestnik "Fabryki gwiazd". Wideo

Skandaliczne wykonanie hymnu USA na gali KSW. Wideo

Zwyciężczyni "Fabryki Gwiazd" musiała sprzedać nagrodę

Więcej o:
Komentarze (35)
Uczestnik "Fabryki Gwiazd" nie żyje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oj_jak_boli

  Oceniono 55 razy 37

  wyrok w zawieszeniu za nieporozumienia z żona - co za pięknie ubrane w slowa to, że lał żone.

 • karakuliambro

  Oceniono 37 razy 29

  No rzeczywiście macie o czym pisać... Codziennie umiera tysiące alkoholików, narkomanów, bezdomnych, dzieci, chorych na raka czy AIDS, przedwcześnie odchodzą wielcy ludzie kultury szeroko pojętej -a czym ten człowiek się wsławił? Że był alkoholikiem po wyroku? Sorry, ale był! Niech każdy żyje jak najdłużej, ale zamieszczając tą wiadomość i wylewając te żale tylko zawstydzacie jego bliskich no bo jakbyście się czuli, gdyby ktoś napisał że zmarł wasz ojciec, alkoholik po wyroku?...

 • ssij_suko_ssij

  Oceniono 29 razy 21

  "..Polsat nie może sobie pozwolić na to, aby w programie wzięła udział osoba która kiedyś była karana.."?
  Co za bzdury, to chyba ktoś popie...ny wymyślił, to mógł być nauczycielem - prawo tego nie zabrania - a w gó...anym programie gó...anej stacji nie mógł wystąpić? co za absurd!

 • pensylvania2

  Oceniono 29 razy 19

  @kasia.pwsz mylisz się. Miałam ojca alkoholika. Tego piekła jakie zgotował mi i mojej matce nie życzę najgorszemu wrogowi. Stąd moje ostre słowa.

 • psiakrew123

  Oceniono 24 razy 18

  No to był uczestnikiem czy niedoszłym uczestnikiem? Ja go tam nie znałem, pierwsze o facecie słyszę. Co nie ulega wątpliwości, że 33 lata to zdecydowanie za mało, aby umierać.

 • gagula

  Oceniono 27 razy 15

  "nieporozumienia z byłą żoną" tak to się teraz nazywaa?

 • evqa_5

  Oceniono 17 razy 15

  alkoholizm jest naprawdę okropny.

 • julianm

  Oceniono 15 razy 15

  może to wreszcie przekona tkwiących w schematach XIX-wiecznego myślenia, że alkoholizm to choroba śmiertelna. Umiera się prędzej czy później. Niestety, w karcie zgonu będzie widniało-zawał serca. Stąd część nieporozumień... Szkoda chłopaka...

 • iberia3

  Oceniono 23 razy 15

  Nie pamiętam Pana z programu, ale uważam, że 33 lata to za mało, by umierać. Jeszcze tyle miał Pan do zrobienia. choćby wychowanie córki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX