Marcin Mroziński zagra w "Na dobre i na złe"

Na planie panowała iście rodzinna atmosfera - twierdzi Marcin.

Po nieudanym występie na festiwalu Eurowizja w 2010 słuch po nim zaginął. Marcin Mroziński epizodycznie występował w serialach ("Usta Usta") i czasem brał udział w programach telewizyjnych ("Kocham Cię Polsko"). Po wielu staraniach udało mu się w końcu wkręcić na dłużej do "Na dobre i na złe".

To mój pierwszy serial, dlatego trochę się obawiałem, ale na planie panowała iście rodzinna atmosfera. Na co dzień gram w teatrze, ale bardzo lubię też pracę z kamerą. Przez jakiś czas broniłem się przed serialami, gdyż w Akademii Teatralnej profesorowie zawsze powtarzali nam, że gra w serialu to ostateczność, ale teraz wiem, że to bardzo ciekawe doświadczenie - powiedział Marcin.

Już 28 stycznia w serialu "Na dobre i na złe" pojawi się Kazik. Marcin Mroziński zagra bratanka doktora Pawicy (Andrzej Zieliński). A tak swoją drogą, ktoś jeszcze ogląda "Na dobre i na złe"?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Afera na lotnisku: Mroziński z wielką walizką i awantura

Gwiazdor Eurowizji zakochał się w solistce z zespołu Mazowsze

Więcej o:
Komentarze (10)
Marcin Mroziński zagra w "Na dobre i na złe"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • omajgad

  Oceniono 17 razy 17

  No słuch po Marcinie nie zaginął. Cały czas występuje w TM Roma, niedawno miał nową premierę. Więc nie wiem o co Wam chodzi? Jak ktoś nie występuje w pięćdziesięciu serialach, dwudziestu reklamach to dla Was już słuch o nim zaginął? Smutni jesteście w tym plotku.

 • micsyd

  Oceniono 14 razy 14

  Przecież on już wcześniej występował w roli bratanka Pawicy w "Na dobre i na złe".

 • iberia3

  Oceniono 8 razy 4

  Oglądam ten serial od niedawna, ale tylko z uwagi na Pana Marka Bukowskiego. Ten niezwykły mężczyzna, wspaniały aktor i reżyser jest moją wielką miłością, moim Admirałem od "Nad rzeką której nie ma" Pozdrawiam Pana Marka najserdeczniej. Wierna fanka z Wrocka.

 • barbapapa

  Oceniono 14 razy 4

  Ciekawe doswiadczenie? Chyba dla twojego portfela, ktory zobaczy wreszcie jakies pieniedze :D

 • dorisq

  Oceniono 3 razy 3

  Ale on już tam był, trzy odcinki. No.

 • bershka8

  Oceniono 10 razy 0

  A JA WIM CZY SIĘ NADAJE ...

 • vincent_vega

  Oceniono 2 razy -2

  Gdyby nie Eurowizja i to że TVP wciskała go gdzie się tylko dało, to bym w życiu nie kojarzył gościa. Z piosenką mu nie wyszło, to teraz będzie aktorem ?! MASAKRA. Szacun dla autora tego wspaniałego tekstu, skoro nikt nie ogląda tego serialu, to po cholere o tym pisać...

 • kloceklego

  Oceniono 14 razy -2

  kolejna pożal się boże gwiazda

 • tofik

  Oceniono 4 razy -4

  brzyyydaaal...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX