Kuszyńska: Nie było przy mnie Varius Manx

Miała tylko wsparcie...

Monika Kuszyńska w rozmowie z Olgą Kwiecińską, prowadzącą program ''Między kuchnią i salonem'' zdradziła, kto ja wspierał po wypadku, a kto ją opuścił... Brawo dla jej siostry!

Wcześniej to ja matkowałam Marcie - powiedziała Monika. - Po tym, co się wydarzyło role się odwróciły. Siostra opiekowała się mną, przerwała studia, bo ja w każdej chwili potrzebowałam pomocy.

Gdy prowadząca zapytała, czy koledzy z zespołu Varius Manx ją opuścili, czy byli przy niej po wypadku, zmieszana Monika odparła:

Fizycznie ich nie było. Moje relacje z nimi były powierzchowne.

Jak widać, najbardziej można jednak polegać na rodzinie.

 

osa

 

Zobacz także:

Oto chłopak Kuszyńskiej

Oni pomogli Monice Kuszyńskiej

Niezwykły występ Kuszyńskiej. WIDEO

Więcej o:
Komentarze (19)
Kuszyńska: Nie było przy mnie Varius Manx
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jankaj

  Oceniono 31 razy 27

  prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie-jak widac cos w tym jest

 • smajluu

  Oceniono 30 razy 26

  alex90 - oczywiście, nie musieli się biczować, ale mogli ją odwiedzać, wspierać. Jakby nie patrzeć - wypadek spowodował R. Janson.

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 33 razy 19

  Są zespoły i artyści, którzy wspólnie tworzą rodzinę i przez lata nie są w stanie się rozstać, tworzyć samodzielnie, istnieć bez siebie...
  Są zespoły, które stanowią grupę muzyków zatrudnionych przez jednego twórcę na potrzeby realizacji jego pomysłów. Tutaj nie ma sentymentów, tutaj albo jesteś dla jaśnie pana albo "na twoje miejsce czekają inni"... Tu rządzą brutalne normy biznesu.
  pan Janson jest zdecydowanym i zdeklarowanym przedstawicielem opcji drugiej, co wielokrotnie w swoich wywiadach podkreślał. - to on promuje gwiazdy i za to powinni być mu wdzięczni.

 • beskrytycznie

  Oceniono 25 razy 17

  "Jak widać, najbardziej można jednak polegać na rodzinie."
  a ja myślałem że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu?

 • pensylvania2

  Oceniono 31 razy 13

  No i wyszło na jaw panie Janson jak pan strasznie wspierał Monikę. Po raz kolejny można się przekonać jaki z pana człowiek.... szkoda słów. Anita tez nie miała o panu dobrego słowa

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 20 razy 12

  @martynka716
  ależ Ty masz gó...ane pojęcie o świecie. gratuluję, bezapelacyjnie wygrywasz mój prywatny plebiscyt na największą żenadę miesiąca. pobijasz nawet psychofanki Dody swoim prostactwem. co za idiotka, słów brak... to jest właśnie ten katolski kraj, co tydzień do kościółka biegacie by mszę "zaliczyć", a pod płaszczem świętoszka pielęgnujecie nienawiść wobec innych i kretyńskie zabobony. Mam rudego ojca, najwspanialszego i najuczciwszego człowieka jakiego znam. Jak można być tak ograniczonym?!

 • gagula

  Oceniono 18 razy 12

  ostatnio głośno o tym Varius Manx...

 • jerzu

  Oceniono 20 razy 10

  janson to kawał złamasa, teraz przez niego dziewczyna musi przechodzić przez top wszytsko sama, a on się nawet do winy nie poczówa

 • wibrator

  Oceniono 10 razy 8

  może wspierał finansowo, a nie osobiście. Przy osobie, która nie jest w stanie sama funkcjonowac ktos musi być do stałej opieki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX