Smolińska z "Top model" dostała pracę w TVN Style!

Będzie asystentką Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Marzenia się spełniają. Przekonała się o tym Kasia Smolińska z programu "Top model. Zostań modelką", która przyszła na casting do show z myślą o zrobieniu kariery medialnej. Została przyjęta na staż do telewizji kobiecej TVN Style. Będzie asystentką gwiazdy stacji, Karoliny Korwin-Piotrowskiej przy programie "W kinie i na kanapie".

Kasia wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas zajęć dziennikarskich, które prowadziłam w "Top Model". Od początku programu przykuwała uwagę nie tylko urodą, ale i dużą inteligencją. W trakcie zajęć ze mną pokazała, że jest spontaniczna, profesjonalna i potrafi przyjmować uwagi, często cierpkie, na temat swej pracy - nie obraża się, tylko uczy. To wszystko w połączeniu z jej niewątpliwym urokiem osobistym, ambicją i pracowitością, daje dobry prognostyk na przyszłość - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska.

dzień dobry tvn, top model. zostań modelką, tvn

 

Kamera ją lubi. Karolina Korwin-Piotrowska pokaże Kasi telewizję od kuchni.

Z Kasią zaczynamy od podstaw - zobaczy teraz, czym jest telewizja, jak powstaje program, na czym polega montaż , praca w grupie i praca researchera. Pozna tę pracę od kuchni. Nie będzie gwiazdą z Top Model, tylko dziewczyną, która ma ciężko pracować i ma szansę nauczyć się jak najwięcej o telewizji. Co będzie dalej - zobaczymy. Kasia podczas rozmowy ze mną po programie przyznała, że media były jej marzeniem i zajęcia ze mną jeszcze bardziej ja w tym utwierdziły. Jak widać, marzenia się spełniają.

Kasia w programie "Top model" wykazała się sprytem i inteligencją. Smolińska nadaje się zarówno do reklam telewizyjnych, jak i programów rozrywkowych. Myślicie, że będzie lepszą dziennikarką niż modelką?


Sancita


Zobacz także:

Gwiazdy "Top model" balują

Kasia Smolińska zrobi karierę w telewizji?

Więcej o:
Komentarze (36)
Smolińska z "Top model" dostała pracę w TVN Style!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lala82

  Oceniono 49 razy 21

  @ gelfix - nie wymyślaj - Smolińska ukonczyla najlepsze liceum w Krakowie a teraz jest na pierwszym roku studiów..w programie udowodniła ze w tym fachu całkiem niezle sobie radzi, lepiej niz niejedna dziennikarzyna po studiach.. zreszta studia dzisiaj konczy praktycznie kazdy, nawet najwiekszy matoł - tak wiec to żaden wyznacznik

 • cholera

  Oceniono 73 razy 21

  Rzygać mi sie chce - zarowno Korwin-Piotrowska i jej durnymi tekstami quasi-mlodziezowymi jak i tym zezowatym tworem : Smolinska. Nigdy nie nadawala sie na modelke - wątłe chude ciało dziecka... a nie kobiety.

 • rysiek

  Oceniono 33 razy 17

  boszcz, jak można pisac o tak niemożebnie wychudzonej dziewusze, że jest "troszkę tlusta"????

 • finley

  Oceniono 52 razy 16

  wydaje się być wredną, pewną siebie zołzą, która pojdzie po trupach do celu, więc do TV się nadaje, poradzi sobie

 • madalena

  Oceniono 39 razy 15

  jak dla mnie to lepsza będzie dziennikarką niż modelką.

 • finley

  Oceniono 40 razy 10

  ja również jej nie lubię, na modelkę się nie nadaje, ale do telewizji tak, zresztą była najbardziej inteligentna spośród dziewczyn z TopModel

 • bulinka

  Oceniono 58 razy 10

  nie lubie tej dziewczyny taka jest sztucznie pewna siebie

 • ola102misiak

  Oceniono 21 razy 7

  brawo Kasiu ! :)

 • dorisekxd

  Oceniono 25 razy 7

  każda z Top Model robi karierę jakaś !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX