Doda: Nikt nie będzie obrażał mojego narzeczonego

Doda o kulisach kłótni z Jarosińską.

Doda niechętnie komentuje awanturę, do jakiej miało dojść pomiędzy nią a Moniką Jarosińską na otwarcia klubu Show. Dlaczego? Czyżby czuła się winna? Nie!

 

Coraz częściej się mówi o tym, że szum wokół tej sprawy wywołała sama Monika, która przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Draka z Dodą była jej potrzebna do wypromowania się i zaistnienia w mediach.

Ta osoba rozdmuchała to po to, by się wypromować i zaistnieć pierwszy raz od 40. lat - powiedziała Doda w rozmowie z ''Dzień Dobry TVN''. - Nikt nie będzie obrażał w moim towarzystwie mojego narzeczonego i ludzi chorych na białaczkę. Moja reakcja była wprost proporcjonalna do tego, co usłyszałam. Ta pani wcisnęła mi w usta słowa, których nie powiedziałam.

Jarosińska twierdzi, że Doda groziła jej śmiercią i pobiła. Według Doroty to ona jest ofiarą. Która z nich kłamie? Trudno jednak nie zauważyć, że Dodzie taka reklama nie była do niczego potrzebna...

 

osa

 

Zobacz także:

Wyniki obdukcji Jarosińskiej. MOCNE!

Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Więcej o:
Komentarze (118)
Doda: Nikt nie będzie obrażał mojego narzeczonego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tevez

  Oceniono 18 razy 18

  dziecko sosnowieckie zwane doriskiem to największe scie rwo plotkowe!! zgadzasz sie klikasz +, nie zgadzasz wybierasz minus!

 • lilka_07

  Oceniono 23 razy 17

  dodzisko prawde powie jak się pomyli, napluła w twarz Markowskiemu pobiła windzie z gorylami raperów czaiła się w Sopocie na Górniaczke, niech idiotów z ludzi nie robi, w Barze co wyprawiała skakała do dziewczyny za nic silikon skandalami zyje pustak ciechanowski.

 • lojzo

  Oceniono 18 razy 16

  Wypowiedz Dody brak elementarnej logiki. Jeśliby było jak twierdzi, to wychodzi na to, że ona osobiście im w tym promowaniu się pomaga, bo przecież Jarosińska sama się nie pobiła. Faktem jest taki, że na skandalach to Doda się promuje. Ale ma ludzi za głupków i wmawia, że to inni chcą promować się na niej.

 • xdeedeex

  Oceniono 23 razy 15

  a madra dodzia powinna powiedzieć że na forum publicznym na ten temat nie będzie rozmawiać ale ona każdą kłótnie wywleka jak zawsze by móc się wypromować gwiazdka od 7 boleści żal mi jej widać że jest z ciechanowa

 • ura

  Oceniono 24 razy 14

  Doda jest idiotką , której wydaje się ,że może obrażać wszystkich publicznie !!! Kiczowata KRÓLOWA ,która jest już chwilkę w tej branży nie przyzwyczaiła się do krytyki, nie potrafi jej zgodnością przyjąć !!! Zachowuję się jak rozkapryszone dziecko ,które zostało obrażone i rzuca się z łapami...Zresztą nie chce mi się już tego komentować

 • list

  Oceniono 17 razy 13

  duda nie ma co powiedziec wiec tak to wyglada . zalosna zaklamana sucz.

 • artyyysta

  Oceniono 15 razy 13

  linia obrony dosy jest zalosna, i przewidywalna, wpierw bajnal cos jej menadzer, teraz ona laskawie czuje sie oburzona i tak to wyglada, i wszyscy w to wierza, jarosinska nie daj sie.

 • m4rc1n31

  Oceniono 15 razy 13

  "no death no fun"-ilybj,popieram,ciekawe jaki Doda będzie miała "fun" jak odejdzie z tego świata ktoś jej najbliższy(matka,albo ojciec).

 • zoelle

  Oceniono 23 razy 13

  łżesz ciechanowska curvo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX