Prokop i Wellman "mszczą" się na Farrellu

Wojna w "Dzień dobry TVN".

Marcin Prokop i Dorota Wellman są bardzo solidarni w obliczu zawodu miłosnego, jaki spotkał Alicję Bachledę-Curuś ze strony Colina Farrella. Gwiazdor rozkochał ją w sobie, zgrywał idealnego tatę, a później zostawił jak poprzednie dziewczyny. Z tego powodu, Wellman i Prokop w "Dzień dobry TVN" "bojkotują" newsy o Colinie Farrellu.

Nie będziemy mówić o nim, za to co zrobił Alicji - powiedział w dzisiejszym "Dzień dobry TVN".

Wszystko powiedziane jest w formie żartu, ale Prokop i Wellman naprawdę od kilku tygodni niechętnie poruszają temat Colina. To miło z ich strony. Radzimy gwiazdorowi mijać Polskę szerokim łukiem. Aż strach pomyśleć, co na jego temat sądzą górale....

 

Sancita

 

Zobacz także:

Alicja Bachleda-Curuś W "X FACTOR"?

Alicji zabrali na lotnisku mleczko dla synka

Więcej o:
Komentarze (52)
Prokop i Wellman "mszczą" się na Farrellu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dyabeuek

  Oceniono 50 razy 42

  omijać Polskę.. a po co miałby tu przyjeżdżać? na tanie piwo?

 • fuckklische

  Oceniono 32 razy 28

  Podobno Colin pochlastal sie po przeczytaniu tej wiadomosci.
  Zastanawia sie nad zakonczeniem kariery aktorskiej oraz oglosil iz, pozostanie do konca zycia w celibacie. Nieodwolanie.

 • sthoss

  Oceniono 37 razy 27

  Nie wiem czy Colin podniesie sie z kolan po tym ciosie.

 • krystyna7

  Oceniono 32 razy 22

  W to , że Colin się ustatkuje u boku Alicji , nie wierzyłam od początku ich romansu . On nie umie prawdziwie kochać i być wiernym . To zwykły bawidamek ... Alicja poradzi sobie bez niego , jak wiele samotnych Polek , które wychowują dzieci spłodzone przez nieodpowiedzialnych mężczyzn .

 • ladyaga

  Oceniono 28 razy 20

  "...ale Prokop i Wellman naprawdę od kilku tygodni niechętnie poruszają temat Colina." - chciałabym jeszcze przynajmniej jeden przykład z ostatnich tygodni kiedy to rzekomo tak nie chętnie się o nim wypowiadali...bajkopisarze...

 • dwunastnica

  Oceniono 44 razy 20

  A teraz sami sobie odpowiedzcie na to pytanie - Czy związalibyście się z kimś na całe życie po jednorazowym przypadkowym seksie w przyczepie campingowej na planie filmu?

 • laska3

  Oceniono 57 razy 19

  Myślę, że Colin naprawdę będzie się trzymał od naszego kraju z daleka, nasza duma narodowa została jednak nadszarpnięta. Co to jest, żeby irlandzki niedomyty obwieś tak pogrywał z polską dziewczyną?!

 • aeris

  Oceniono 20 razy 18

  "niechetnie poruszaja temat Colina" ? moze z prostego powodu ze on nic ciekawego nie robi, o filmach nic nie slychac? i kolejny news bazowany na 1 zdaniu zlozonym z 10 wyrazow, a Sancita sie jara.

 • fobos

  Oceniono 22 razy 16

  Była za naiwna a Farrel to irolski prostak i palant jak większość iroli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX