Alicja Bachleda-Curuś W "X FACTOR"?

Tylko u nas: Alicja zastąpi Maję Sablewską?

Już dzisiaj zapadnie ostateczna decyzja w sprawie udziału Mai Sablewskiej w programie "X Factor". Menadżerka Edyty Górniak i Mariny jako jedyna z kandydatów na jurorów nie podpisała jeszcze kontaktu. TVN nie ma pewności, czy Maja w ogóle to zrobi.

 

Maja Sablewska, Marina

 

Stacja musi przygotować się na każdy scenariusz. Oficjalne castingi ruszają już w tym tygodniu, więc czasu zostało niewiele. Gdyby Maja ze względu na ilość obowiązków zawodowych zrezygnowała z udziału w show, TVN ma na jej miejsce inną kandydatkę.

 

Jak dowiedział się Plotek, jurorką show ma szansę zostać Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka ma na swoim koncie kilka płyt, więc teoretycznie mogłaby uchodzić w programie za eksperta. Od osoby związanej ze stacją TVN dowiedzieliśmy się, że pod uwagę brana jest również Patrycja Markowska. Kto powinien zostać trzecim jurorem? Głosujcie w naszym sondażu!

 

Sancita


Zobacz także:

TYLKO U NAS: Czy Sablewska zostanie trzecim jurorem "X Factor"?

Alicji zabrali na lotnisku mleczko dla synka

Kto powinien zostać trzecim jurorem X Factor?
Więcej o:
Komentarze (66)
Alicja Bachleda-Curuś W "X FACTOR"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 14 razy 14

  jury jest najważniejsze!!!, bo widomo, że żaden z uczestników kariery nie zrobi

 • finley

  Oceniono 15 razy 13

  Wolałabym Zapendowską bądź Chylińską, a najlepiej obie:)

 • ciacho86

  Oceniono 17 razy 13

  Ja tego nie rozumiem! Jak Alicja B-C moze byc jurorką w programie muzycznym? Ok, spiewa itp., ale nie ma na swoim koncie zadnych sukcesów. Jest aktorką, a nie piosenkarką, a co za tym idzie nie jest zadna specjalistką, tym bardziej, że polskie realia muzyczne są jej obce. W jury takiego programu powini zasiadac producenci muzyczni, muzycy, którzy osiągają sukces, menedżerowie muzyków, jednym słowem osoby, które siedzą w branży i są w stanie stwierdzic, ze ktos ma ten czynnik, talent który sprawi, że mu się powiedzie. ABC w X-Factor to jak Ania Mucha w you can dance... Żenada!
  Wydaje mi się to być kolejną plotką wyssaną z palca, dlatego nawet nie ma sensu dawać temu wiary...

 • milusia33

  Oceniono 9 razy 9

  Czy TVN w ogóle interesuje nasze zdanie? chyba raczej nie ...liczy się oglądalność....żadna z tych pań nie nadaje się na jurora...proszę sobie wcisnąć w wikipedii hasło juror i poznacie jego znaczenie...czy któraś spełnia te warunki? markowska? ekspertka? sablewska znana z tego że jest znana? i ABC karierowiczka....widzisz i nie grzmisz....

 • darling69

  Oceniono 8 razy 8

  taa jasne, ciekawe co jeszcze wymyślicie.

 • blacke

  Oceniono 8 razy 8

  Najwyraźniej każdy taki program musi mieć jednego fatalnego jurora. Z zaprezentowanej trójki najmniejszym złem jest Markowska, a Sablewska - choć fatalna - i tak lepsza od ABC. Wielce muszą być zdesperowani, jeżeli już po takie nazwiska sięgają. Ja chętnie zobaczyłabym w jury Peszek czy Ramonę Rey, ale miejsce niezależnego muzyka już zajęte (i to godnymi pośladkami). Mogłaby być powtórka z Idola, czyli Zapendowska albo (co imho byłoby ciekawe) ktoś, kto na takim programie karierę już zrobił (najlepiej Dąbrowska, ale mogłaby być i Flinta). Ewentualnie postawić na sprawdzoną Chylińską, duet z MT plus Czesław Śpiewa - to mógłby być najlepszy skład jury ever.

 • sensacja

  Oceniono 12 razy 8

  Moim zdaniem wszystkie te panie są tak samo obciachowymi wyroczniami w sprawie muzyki. Sablewska o prawdziwą muzykę otarła się kiedy bawiła dzieci Kukulskiej, ale niczego się nie nauczyła, widać to po tym jak ukształtowała Dodę. Markowska ma tylko znane nazwisko, ale nie umie śpiewać. Alicja jest nudna i niezbyt bystra, próbuje zrobić karierę na czym się da i widać jak jej wychodzi.

 • paula31

  Oceniono 15 razy 7

  Natalia Kukulska

 • bartekie4

  Oceniono 9 razy 7

  to X Factor nie ma 4 Jurorów. Jeden dla Chłopaków, drugi dla dziewczyn, trzeci dla grup a czwarty dla ludzi powyżej 28 lat??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX