Polacy chcą nazwać dziecko... Megatron

Jest jeden warunek. Jaki?

Nie tylko za granicą ludzie mają ciekawe pomysły na imiona dla dzieci. Również w Polsce przyszli rodzice wykazują się ogromną kreatywnością. Jeden z naszych czytelników polecił nam grupę na facebooku, na stronie której czytamy:

Założyłem się z żoną. Jeżeli do grupy dołączy w ciągu 16 dni 100000 osób -nazwiemy swoje dziecko Megatron. Imię nadamy w Holandii. Dołączajcie i poinformujcie swoich znajomych :-)

Dziecko rodzi się 24 stycznia a aktualny wynik osób "lubiących to", wynosi 32.022 osoby. Ale czym lub kim jest Megatron? Nieoceniona okazała się wikipedia:

Megatron, to Transformer, należący do Deceptikonów. Zarówno w wersji komiksowej jak i w serialu animowanym Megatron jest przywódcą Deceptikonów, który dowodzi nimi zarówno w czasie wojny na Cybertronie jak i po znalezieniu się Transformerów na Ziemi. Megatrona cechuje bezduszność i bezwzględność w dążeniu do celu jakim jest władza nad światem. Jakkolwiek jest potężnym wojownikiem nie cofa się też nigdy przed podstępem i wiarołomstwem wobec wrogów i nieraz jest w stanie pokazać wielką przebiegłość. Jego słabością jest natomiast zbytnie uleganie emocjom, które często go zaślepiają, jak również niedocenianie przeciwnika. Mimo swej demonicznej natury posiada pewne specyficzne poczucie honoru wojownika i z respektem odnosi się do tych których za wojowników uważa.

Jeśli pomysł nadania dziecku imienia Megatron, wydaje wam się kontrowersyjny, to warto wspomnieć, że w zeszłym roku jedna z par w Warszawie zdecydowała się nazwać dziecko... Belzebub. Jeśli mimo wszystko chcecie "pomóc" przyszłemu ojcu, dołączcie do grupy pod tym linkiem.

 

ZDECYDUJCIE W NASZEJ SONDZIE CZY TO DOBRY POMYSŁ

BY NADAĆ DZIECKU IMIĘ MEGATRON?

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Policjantka sika po kątach

Jedyny taki pogodynek w Polsce

Najbogatsza Polka w Szwecji zbankrutuje


Czy to dobry pomysł by nazwać dziecko Megatron?
Więcej o:
Komentarze (57)
Polacy chcą nazwać dziecko... Megatron
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • beer

  Oceniono 56 razy 52

  Proponuję,żeby tatuś zmienił sobie sądownie imię na Fiut.

 • szaron_stoln

  Oceniono 54 razy 46

  Odnoszę nieodparte wrażenie, że ten facet nie dorósł do roli ojca.

 • irina

  Oceniono 46 razy 36

  Nienormalni! Dziecko to nie zabawka! Narażają je na śmieszność tylko dla własnej zabawy! Powinni im je od razu zabrać!

 • catallina

  Oceniono 30 razy 26

  A czy przy "lubię to" jest tez ikonka "ojciec jest idiotą" ? Bo chętnie bym kliknęła..

 • fi5her

  Oceniono 26 razy 24

  Ludzie nie bądźcie głupi, ta strona na facebooku służy tylko zarabianiu dzięki wam kasy, jest ona wystawiona w tej chwili na allegro i już za ponad 500 zł idzie, oto link do strony aukcji: http://allegro.pl/profil-na-facebooku-30-000-fanow-facebook-bcm-i1414088712.html

 • penelope86

  Oceniono 39 razy 23

  cytuję wypowidź jednego facebookowca:
  dobra ściema, koles chce zebrac 100 tys osob dlatego zeby sprzedac pozniej taki slawny profil, na allegro takie profile jak 50 tys chodza po 2 tys zł, profil z 100 tys osob moze kosztowac nawet 5-6 tys osob, a wy jelenie myslicie ze on tak nazwie dziecko, zal mi was ludzie.

 • kudatuda

  Oceniono 23 razy 23

  Niedawno widziałam w Teleexpressie rodziców, którzy synowi chcieli dać imię Kermit :) Mają z tym problem oczywiście. Ojciec tłumaczył, że nasz premier dostał imię jak jeden słynny kaczor i nikt problemów nie robił ;) Tłumaczenie może i logiczne, ale warto pomyśleć o tym dzieciaku. Przecież chyba nie ma osoby, która nie skojarzyłaby tego imienia z żabą.

 • browaryr

  Oceniono 24 razy 22

  tatus powinien zmienic sobie imie na CEP a mamusia na MLOTYLDA.popaprance

 • m4rc1n31

  Oceniono 28 razy 22

  Przez głupią zabawę skrzywdzą dziecko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX