Pazura skopiował plakat do "Weekendu"?

Gdzie się kończy inspiracja, a zaczyna plagiat?

Cezary Pazura od początku prac nad swoim reżyserskim debiutem trąbił wszem i wobec, że zamierza się wzorować na mistrzach komedii gangsterskich. Miejmy nadzieję, że to nie dotarło do samego Quentinia Tarantino i Guy'a Ritchie, którzy za takich mistrzów mogą się właśnie uważać.

 

Nie chcielibyśmy się przecież wstydzić za naszego rodaka. Tym bardziej, że plakat reklamujący ''Weekend'' bardzo przypomina plakat z filmu Ritchiego - ''Snatch''. Czy naprawdę nie można było zmienić nawet czcionki?

 

 

 

osa

 


Zobacz także:

Smutna Edyta Pazura na premierze filmu męża

Galerianka i gwiazdor "Majki" na premierze filmu Pazury

Więcej o:
Komentarze (32)
Pazura skopiował plakat do "Weekendu"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • enzone

  Oceniono 19 razy 13

  dokladnie to prosta wersja, widzialam wiele filmow z taka okladka. To zaden plagiat hahaha

 • natka124

  Oceniono 14 razy 10

  eee tam ...

 • nobodystar

  Oceniono 13 razy 9

  Nie widzę podobieństwa ... Tutaj jest inny problem . 0 oryginalności , 0 pomysłu ! Jest MASA plakatów tego typu . Jest to najniższa , najprostsza półka takich posterów ...

 • kotekmamrotek

  Oceniono 19 razy 9

  Oj głupi, prosty plotku. Wiele filmów ma podobne plakaty. Rozumiem, że jak ktoś będzie na plakacie siedział na ławce to będzie kopia Forresta Gumpa? Jesteście tylko debilami więc nie starajcie się myśleć!!

 • tomex92

  Oceniono 14 razy 8

  ja jakos nie widzę zbyt wielu podobienstw. przeciez plakaty do wszystkich polskich filmow sa tak naprawde takie same, wiec mozna by powieziec ze wszystkie sa plagiatem

 • julka91

  Oceniono 17 razy 7

  a ja uważam, że z nikogo pomysłu nie ściągnął, po prostu plakat jest prosty, taki jak powinien być. Na plakacie nie może być ' nadźgane ' . Musi być prosty i przedstawiać główny obraz filmu. W tym wypadku przedstawia;) wiele plakatów tak właśnie wygląda i nie sądzę, że wyreżyserował sam ten film żeby ściągnąć z kogoś taką pierdołę jaką jest plakat. pozdrawiam!:)

 • justynka

  Oceniono 9 razy 7

  szukamy oryginału ;)

 • k8libby

  Oceniono 6 razy 6

  to nie pierwszy przypadek kiedy polskim specom od plakatów brak pomysłów, podobnie było z wojną polsko-ruską i Trainspotting

 • granatowa

  Oceniono 8 razy 6

  Maże jest podobny to fakt, ale nie przesadzajmy z tym plagiatem.
  Co do filmu… to nie widziałam, ale znajomi twierdzą, że wiele nie straciłam. A szkoda, bo uważałam, że akurat Czarka stać na zrobienie dobrej, polskiej komedii. Chociaż nie chcę jeszcze go tak do końca przekreślać -jak zobaczę film będę mogła z czystym sumieniem to zrobić. (a zobaczyć chcę mimo wszystko)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX