Wraca uczestnik "Fabryki gwiazd". Wideo

Zobaczcie klip do nowego singla Przemka Puka.

Przemek Puk jest jedynym uczestnikiem "Fabryki gwiazd", który po zakończeniu programu nie spoczął na laurach i wziął się ciężko do pracy. Przemek wystąpił na Top Trendach, nagrał dwa teledyski i zagrał wiele koncertów.

 

Kilka miesięcy temu, Przemek zamknął się w studiu nagraniowym i rozpoczął pracę nad debiutanckim albumem. Premiera płyty już w lutym 2011 roku. Singiel promujący album nosi tytuł "Niezapomniany".

 

 

Sancita


Zobacz także:

Przemek Puk - Chyba mnie znasz [TELEDYSK]

Skandaliczne wykonanie hymnu USA na gali KSW. Wideo

Pierwsza piosenka Przemka Puka!

Więcej o:
Komentarze (25)
Wraca uczestnik "Fabryki gwiazd". Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lula84

  Oceniono 10 razy 8

  Tu już było. 20 lat temu. Andrzej Krzywy bis, tylko słabszy głos i repertuar.

 • xxivonkaxx

  Oceniono 13 razy 5

  słabe, disco papka.

 • nick6

  Oceniono 9 razy 5

  Co jak co panienka w teledysku jest boska...! Mówié to jako kobieta a wiadomo ,ze kobiety ogólnie sá zazdrosnicami wiec z trudem nam przychodzi mówienie komplementów o innej lasce :D

 • fudi

  Oceniono 12 razy 4

  Dla mnie bardzo słabe. Pełno takich piosenek i nie sztuka to zaśpiewać. Czy nie ma innych stylów? Reggae, jazz, punk, rock - no cokolwiek, tylko nie te balladowo-popowo-taneczne papki, których pełno.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 7 razy 3

  czas by w końcu ktoś wyparł staruszków z Kombi ;)

 • alexsmith

  Oceniono 9 razy 3

  Beznadziejna, kiedy polscy muzycy nagrają coś na wyższym poziomie? Wokal ma słaby...

 • m4rc1n31

  Oceniono 6 razy 2

  Cienizna,po 20 sekundzie miałem wyłączyć,jedynym dużym plusem jest ta pani w teledysku.

 • lambaluna

  Oceniono 10 razy 2

  Matko święta, że też jeszcze takie produkcje w XXI wieku powstają. Dla kogo to muzyka jest? Tyle się ciekawych rzeczy w muzyce dzieje na świecie, a u nas kolejna archaiczna produkcja z puszki. Zresztą nie chodzi tylko o to, ja nie mam nic przeciwko rockowemu przynudzaniu, ale niech to ma jakąś jakość. A ten "utwór" to sam banał, miałkość, nijakość. Tekst banalny, poezja a la Jacek Cygan, tylko w gorszym wydaniu. Ja nie wiem jak koleś może sobie tak strzelać w kolano nagrywając taki badziew. Teledysk z "laską snującą się po swym apartamencie" to już szczyt sztampy a la de Mono. Rozumiem, że zespół się podjarał modelką na planie, ale teledysk powinien jarać widzów. Czy ty, drogi Przemku, nie masz własnego zdania, gustu, rozumu? Toż to gorsze niż "Jajecznica" Alicji Janosz, którą przynajmniej wszyscy zapamiętali. Ten kawałek jest niestrawny i niezapamiętywalny.

 • litus1248

  Oceniono 8 razy 2

  chyba zapomniany xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX