Eksperci: Plejada i Plotek NAJLEPSZE

Plejada.pl i Plotek.pl to najlepsze polskie serwisy plotkarskie - wynika z ankiety Wirtualnemedia.pl wśród ekspertów z branży interaktywnej. Pozostałe witryny uzyskały co najwyżej oceny dostateczne - czytamy.

Serwis Wirtualnemedia.pl specjalizujący się w tematyce media, reklama i PR poprosił ekspertów o ocenę najpopularniejszych serwisów rozrywkowych.

 

Pod lupę wzięto zatem szatę graficzną, multimedia czy opcje interaktywne. Pięciu specjalistów z branży nie miało wątpliwości - najlepszymi serwisami plotkarskimi są Plejada.pl i Plotek.pl.

 

Eksperci chwalą nas za przejrzystość, niemiecką precyzję i materiały wideo. Doceniono także współpracę z kanałem MTV przy programie "MTV Plotek".

 

Dziękujemy za uznanie, ale gratulacje należą się przede wszystkim wam - czytelnikom. To dzięki wam się rozwijamy i inspirujemy. 

 

Redakcja Plotka.

Więcej o:
Komentarze (47)
Eksperci: Plejada i Plotek NAJLEPSZE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aeris

  Oceniono 22 razy 22

  nie wzieli pod uwage poziomu newsow, to wyjasnia wysoka pozycje plotka.

 • darling69

  Oceniono 24 razy 22

  mimo, że czytam plotka i czasem komentuje, to uważam, że pudelek jest dużo lepszy, albo po prostu ma lepszych redaktorów, znających podstawy języka polskiego ;)

 • bezkrytycznie

  Oceniono 22 razy 18

  Oczywiście zapomnieliście dodać, że oceniano tylko trzy rzeczy: szatę graficzną, opcje interaktywne i multimedia. Czyli ci eksperci nawet nie czytali waszych dziadowskich artykułów, redaktorzyny. Pół prawdy, to całe kłamstwo, redaktorzyny...

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 18

  oba portale TVN, to i pewnie eksperci z TVN...

 • szaron_stoln

  Oceniono 24 razy 16

  A któryś z tych pięciu ekspertów nie powiedział przypadkiem, że żaden z waszych newsów nie ma racji bytu, jeśli nie figuruje w nim choć jeden błąd tudzież literówka? W takim razie tacy z nich eksperci, jak mysiej p i z d y kaptur.

 • impossible

  Oceniono 15 razy 15

  Tiaa,plotek na 1 miejscu pod względem błędów i newsów wyssanych z palca.

 • fang_fang

  Oceniono 14 razy 14

  Nie pochlebiajcie sobie za bardzo, Drodzy Redaktorzy. Ja tam wchodzę na Plotka od czasu do czasu tylko po to by poczytać komentarze innych użytkowników i czasem sobie trochę pokomentować i podyskutować. To, co piszą zwykli użytkowinicy Plotka, często jest znacznie ciekawsze i prawie zawsze ma większą wartość merytoryczną oraz poziom językowy niż Wasze "artykuły".

 • jessamine

  Oceniono 14 razy 14

  Maatko,aż strach pomyśleć,które są wobec tego najgorsze...:]

 • malgozaba

  Oceniono 14 razy 14

  Mojego sąsiada również cechuje "niemiecka precyzja" - płodzi dzieci co rok. Cechuje go przy tym również "polska wrażliwość" - będąc absolwentem 8-klasowej szkoły podstawowej, boryka się z nieustanną złośliwością ze strony pracodawców, którzy nie szanują jego prawa do codziennej alkoholowej przerwy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX