Górniak i Kozidrak całe w złocie

Która wygląda lepiej?

Wielkie gwiazdy sylwestrowego koncertu TVP2, Edyta Górniak i Beata Kozidrak wystąpiły w złotych sukienkach. To kolor jak najbardziej odpowiedni na taki wieczór, ale mamy wrażenie, że jedna z pań ze złotem przesadziła, podczas gdy druga absolutnie zachwyciła.

 

Niczego nie sugerujemy. Która podoba wam się bardziej, głosujcie.

 


 

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Megagwiazdy na sylwestrze Polsatu. ZDJĘCIA

Kto przebiera się za reklamy?

Która z piosenkarek wygląda lepiej w złocie?
Więcej o:
Komentarze (63)
Górniak i Kozidrak całe w złocie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kawucha

  Oceniono 48 razy 32

  ale Kozidrak ma nogi, masakra, trzyma sie skubana :)

 • sansa

  Oceniono 30 razy 28

  Kozidrak naprawdę wygląda super. Trudno, żeby na sylwestrowy występ założyła plisowaną spódnicę w gumkę i sweterek do połowy uda. I nie mówcie, że jest do tej sukienki za stara. Babcia Tinka Turner ma 70 lat i nadal ubiera się w takie śmiałe kreacje. A że przylega jej do krągłości? No i dobra! Te krągłości wcale nie są takie straszne. Jest naprawdę w porządku. Za to Górniak niepotrzebnie przykryła się luźną, nijaką pałatką. Jest o dekadę młodsza od Beaty i wcale nie musi mieć kompleksów, skoro i ta pierwsza nie ma.

 • derrani

  Oceniono 51 razy 25

  Jestem w szoku! Kozidrak wygląda, jak młodsza koleżanka Górniak!

 • amelias.

  Oceniono 30 razy 16

  Ja wolę Beatę, kobieta ma powera! Młoda nie jest, ale jest artystką i z jej temperamentem może nosić takie kiecki, a Górniak znowu jak w worku.

 • danex

  Oceniono 27 razy 15

  Kazidraczka o wiele lepiej.

 • annarel

  Oceniono 39 razy 15

  kozidrak pieknie!

 • musicane

  Oceniono 15 razy 11

  kozidrak pomimo swojego wieku ma zaje.biste nogi. : o

 • fresco

  Oceniono 13 razy 11

  Bzdurne są te porównania Plotka- która lepiej wygląda? Gdyby obie wbiły się w taką samą kreację to jeszcze można byłoby oceniać i porównywać. Ale tak? Obie prezentują różne style,jednym może podobać się to innym to. Rzecz gustu. Jak dla mnie obie wyglądały dobrze. Pamiętajmy,że występują na scenie i to w wyjątkowy wieczór. Uważam,że akurat w Sylwestrową noc można pozwolić sobie na więcej. Wszystko powinno być stosowne do okazji. Mnie nie razi ani za krótka sukienka Beaty ani worek Edyty. Obie trzymają się swojego stylu. Poza tym co to znaczy ,,modowe samobójstwo ?,,Moda jest po to żeby każdy mógł znależć coś dla siebie i dla własnego stylu. Nowe trendy powinny służyć inspiracji a nie bezmyślnemu naśladowaniu.

 • priscill

  Oceniono 23 razy 11

  Miał być wielki wykon o którym trąbiono od tygodni, a okazało się że wyszło dość cienko. Po tych trzech paniach powiem szczerze że spodziewałem się więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX