"I tak by przegrali" - afery w teleturnieju cd.

Co by było gdyby?

Pisaliśmy o tym, jak pewna para w jednym z amerykańskich teleturniejów przegrała 800 tysięcy dolarów. Podali błędną odpowiedź, ale później okazało się, że była ona prawidłowa.

 

Prowadzący program "Million dollar money drop" przyznał, że telewizja popełniła błąd, ale mówi też o tym, że przy kolejnym pytaniu uczestnicy również podali błędną odpowiedź i stracili ostatnie 80 tysięcy dolarów. Mimo wszystko para dostała zaproszenie do kolejnego odcinka, ale nie wiadomo czy z niego skorzystają.

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Stracili w teleturnieju 800 tysięcy dolarów!

Prezydent parodiuje samego siebie. Wideo

Więcej o:
Komentarze (12)
"I tak by przegrali" - afery w teleturnieju cd.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • olivka_23

  Oceniono 29 razy 25

  Powinni dostac te 800 tysięcy !

 • loveeday

  Oceniono 17 razy 15

  Zdarza się . Ja bym poszła tam drugi raz , być może udałoby mi się coś wygrać , a nie żyć z myślą , że mnie oszukali i przez to nic nie wygrałam . Lepsze to niż nic . Przynajmniej według mnie .

 • majek89

  Oceniono 12 razy 12

  Ale oszustwo!!! W 1976 r roku skonstruowano pierwszego Maca, a firma Sony wypuściła na rynek walkmana w 1979 r.!!! Ja bym się sądziła z tym programem!!! Okradli ich na 800tysięcy!!! Owszem powinni wrócić do programu ale nie grać od początku tylko zacząć od poziomu, które już zajmowali, to było by najuczciwsze!!!

 • dikus

  Oceniono 9 razy 7

  OWSZEM POWINNI IM ODDAĆ KASĘ BO BZDURNE TŁUMACZENIE ŻE PRZY KOLEJNYM PYTANIU TEŻ ODPOWIEDZIELI ŹLE I PRZEGRALI OSTATNIE 80TYSIAKÓW... ALE HALO HALO GDYBY PROGRAM NIE POPEŁNIŁ BŁĘDU PRZEGRALI BY TYLKO 80TYS. A TAMTE 800TYS WYGRALI PLUS COŚ JESZCZE A PEWNIE Z TAKĄ SUMĄ PRZY NASTĘPNYM PYTANIU NIE OBSTAWILI BY TYLE.............. KASA SIĘ IM NALEŻY

 • jankaj

  Oceniono 9 razy 7

  sraty taty ratuja sie jak moga-wstydziliby sie

 • bella.cullen...

  Oceniono 15 razy 5

  Żal po prostu tej telewizji. Ja na ich miejscu już bym tam nie poszła drugi raz..

 • onomatopeja

  Oceniono 2 razy 0

  Wygrać w jakim kolwiek teleturnieju graniczy z cudem .Przecież każdy teleturniej to czysta manipulacja , tak jak te "dziewczyny z kasą", wysyłas esemesy i czekasz na otwartą linie a kiedy na nia trafisz i wygrasz zwraca ci sie koszt wysłanych smsów .Nabijaja ludzi w butelke, a od kaprysu stacji nadajacej teleturniej zależy czy "wydra wygra" :)

 • bella.cullen...

  Oceniono 16 razy 0

  Myślałam, że telewizja się nie myli... ; /

 • ctasek

  Oceniono 1 raz -1

  Z pewnością! Jeszcze kilka durnych pytań i napewno by przegrali!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX