Uwiódł 13-latkę przez internet

Mógłby być jej ojcem...
37-letni mężczyzna z Koszalina uwiódł 13-letnią gimnazjalistkę z Bydgoszczy. Poznali się na jednym z portali randkowych. Sprawa wyszła na jaw, gdy tuż przed Bożym Narodzeniem dziewczynka znikła. Zaniepokojona matka przeszukała jej pokój. Z pamiętnika córki dowiedziała się gdzie jest i zawiadomiła policję.
13-latka w asyście biegłego psychologa wyznała, że trzykrotnie odbyła stosunek płciowy ze starszym mężczyzną - mówi Gazecie.pl Joanna Gruska z Prokuratury Bydgoszcz-Północ.
Mężczyznę aresztowano. Na przesłuchaniu bronił się, że nie znał prawdziwego wieku dziewczyny:
W dowód jej nie zaglądałem, wyglądała na dorosłą - tłumaczył.
Jego los jest teraz w rękach sądu. Jaka kara powinna go spotkać?


Mart

Zobacz także:

Stracili w teleturnieju 800 tysięcy dolarów!

Bliźniaki mają dwóch ojców!

Więcej o:
Komentarze (110)
Uwiódł 13-latkę przez internet
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dmm

  Oceniono 56 razy 42

  kolejna młoda dupodaja. Na pewno, mogę się założyć, że ona tego chciała bardziej niż on.

 • olinka27

  Oceniono 50 razy 34

  Przepraszam wszystkie 12,13,14 latki które poczują się urażone moim komentarzem, ale facet nie zasługuje na miano "zboka", czy też "pedofila" ponieważ pewnie niejednokrotnie widzieliście wymalowane, i wypindrzone "coś" płci żeńskiej, którego wieku nie sposób określić. Dlatego ta 13 latka śmiało mogła wyglądać na 16 lat a jeśli dziewczę kończy 15 to w świetle polskiego prawa może rozkładać nogi ile wlezie. A "stare przysłowie pszczół mówi": "jak suka nie da, to pies nie weźmie" :D

 • ben_oni

  Oceniono 41 razy 27

  Po komentarzach wnioskuję, że większość wypowiadających się, to pryszczaci licealiści-koniobijcy, którzy ślinią się na widok zdjęcia powyżej. To wam ćwoki wyjaśnię, na czym polega problem. 13-latka może i wygląda na dorosłą (choć wątpię), ale nie zmienia to faktu, że jest głupim dzieckiem. Prawo bierze to pod uwagę i odpowiedzialność za jej głupotę zrzuca na dorosłych, którzy powinni być mądrzejsi. Dziecko może z racji wieku zachowywać się jak idiotycznie, ale dorosły facet już nie. dziecko przebiega przez ulice na czerwonym, bo jest głupie i nie zna zagrożenia. Stary przechodzi na czerwonym świadomie łamiąc prawo. Kumacie, durnie? To dziecko, w przeciwieństwie do dorosłego faceta nie zdawało sobie sprawy z tego co robi. Dla dziecka to zabawa, dla starego faceta to kryminał.

 • lambaluna

  Oceniono 35 razy 27

  Proszę proszę, jakie piękne zdjęcie daliście jako ilustrację pedofilskiej historii o wykorzystanym dziecku. W sam raz, żeby innego zboka zainspirować do podobnej akcji. Brawo za myślenie.

 • domelciaxdd

  Oceniono 30 razy 26

  nie tylko on jest tu winny..ona takze

 • sansa

  Oceniono 33 razy 25

  O ile trzynastolatka ma prawo być durna, o tyle prawie czterdziestoletni facet powinien mieć trochę oleju w głowie.

 • hanna69

  Oceniono 30 razy 24

  Cholera, masz rację, do cholery!
  Trzynastolatka w necie facetów szuka,flirtuje,umawia się, uwodzi, na randce się stawia, odbywa stosunki. Taka trzynastolatka już nie jest dzieckiem. Dzieci tak się nie zachowują.

 • nikola22

  Oceniono 32 razy 24

  obydwoje winni

 • joanna_19

  Oceniono 35 razy 19

  przecież jej nie zgwałcił sama chciała i to 3 razy więc o co hallooo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX