Córka Scorupco nie chce MÓWIĆ PO POLSKU

Nie mogła dogadać się z babcią.

Izabella Scorupco to jedyna Polka, która zagrała dziewczynę Bonda. Po wielkim sukcesie tego filmu, Scorupco dostała wiele ról w zagranicznych produkcjach, ale większość odrzuciła. Poświęciła się rodzinie. Dzisiaj nie żałuje tej decyzji. Jedyna rzecz jaka ją martwi to fakt, że córka mówi tylko po szwedzku.

Złoszczę się tylko, że nie chce mówić po polsku. Starałam się ją uczyć, ale ona zawsze odpowiadała mi po szwedzku. Tak urządziłam babcię Grażynkę, mamę Mariusza, która mieszka w Tychach, że nie może dogadać się z własną wnuczką - powiedziała Scorupco w wywiadzie dla "Pani".

Scorupco wyjechała w Polski gdy miała 8 lat, ale w głębi duszy czuje się Polką. Na wewnętrznej stronie ręki ma wytatuowanego orła. Jej córka boi się latać samolotami, więc nie przyjeżdża do Polski. Mariusz Czerkawski spotyka się z 13-letnią córką Julią tylko w USA, gdzie teraz mieszka Scorupco. Ciekawe, w jakim języku rozmawiają?

 

izabella scorupco

 

Sancita

 

Zobacz także:

Iza Scorupco wpadła do Polski

Scorupco zostawiła Czerkawskiego dla Żebrowskiego?!

Więcej o:
Komentarze (35)
Córka Scorupco nie chce MÓWIĆ PO POLSKU
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • greta

  Oceniono 50 razy 32

  tylko zapomniała pomyśleć przy wychowywaniu dziecka. jakby mówiła do niej od dziecka jedynie po polsku to by się nauczyło mimo woli.

 • bella.cullen...

  Oceniono 43 razy 29

  W sumie do niczego się dziecka nie zmusi, a teraz ma ten 'głupi wiek'. Za kilka lat córka Scorupco sama będzie tego żałować, że się nie nauczyła polskiego i nie może się dogadać z rodziną..

 • nie.wiem

  Oceniono 32 razy 28

  po szwedzku lub angielsku- przeciez Czerkawski gral dlugo w NHL a potem w Szwecji... plotek nie kompromituj sie

 • dwunastnica

  Oceniono 41 razy 27

  Jak to babcia nie zna szwedzkiego? Wszyscy Polacy znają szwedzki! IKEA JA GUT.

 • bulinka

  Oceniono 32 razy 20

  Scorupco jest naprawde piękna...

 • koralikk

  Oceniono 12 razy 8

  Sama zapracowała sobie że córka nie mówi po polsku wiec o co chodzi? tak poświecała sie rodzinie a czasu nie miała na naukę? dziwne...

 • dmm

  Oceniono 14 razy 8

  azules: Taak, zbłaźniłeś się. ; )

 • potatofree

  Oceniono 15 razy 7

  po wegiersku albo hebrajsku.plotek czy ty rzeczywiscie samych niedorozwinietych intelektualnie ludzi zatrudniasz?

 • ruby.blue

  Oceniono 29 razy 7

  większość dzieci które wychowują się zagranicą przyjmuje język wiodący ten, którego używa się w szkole/przedszkolu. i to w jakim języku rozmawia się w domu nie ma tu żadnego znaczenia. bilingualizm nie jest taki różowy jak się wszystkim wydaje. vide krupa i jej kaleczenie polskiego..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX