HOT

Dziennikarz Roku nie przyjął nagrody. SAMOCHODU!!!

2010-12-15
A A A Drukuj
Artur Domosławski Agencja Gazeta
Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Artur Domosławski został laureatem nagrody Dziennikarza Roku 2010 miesięcznika "Press" za książkę o Ryszardzie Kapuścińskim, "Kapuściński non-fiction".
Nagrodą w konkursie jest citroen. Domosławski nie przyjął go jednak. Poprosił producenta o przekazanie auta na szczytny cel. W przypadku kłopotów z wybraniem celu Domosławski zaoferował swoją pomoc.


Panie Domosławski, gdyby nic nie przyszło panu do głowy, my się chętnie tym cackiem zaopiekujemy.

Mart

 

Zobacz także:

Wszystkie talenty Iwony Węgrowskiej. ZDJĘCIA

Wystrojone gwiazdy na pokazie Przybylskiego

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (32)

  • agkh

    Oceniono 14 razy 14

    ''Panie Domosławski, gdyby nic nie przyszło panu do głowy, my się chętnie tym cackiem zaopiekujemy.
    Mart'' ZALOSNE!!!!

  • blackdress

    Oceniono 17 razy 15

    i to jest Dziennikarz ! w pełni zasługujący na ten szczytny tytuł dziennikarza roku bo robi to co lubi i nie potrzebuje za to luksusów typu samochody

  • oneandonly

    Oceniono 9 razy -1

    milo z jego strony... swoja droga moze nie mial na oplacenie podatku:P

  • ffortaleza

    Oceniono 18 razy 14

    BRAWA DLA TEGO PANA ! SA JESZCZE NORMALNI LUDZIE NA TYM SWIECIE

  • meg77

    Oceniono 18 razy 14

    Mart, pryszczaty gimnazjalisto w krótkich majtkach i czapce z daszkiem: jak już piszesz "Dlaczego?" to wysil się i napisz (tzn. zrób kopiuj i wklej) "dlaczego", skoro Domosławski wyraźnie to powiedział: "Chciałbym, aby zostało to odebrane z dobrą wolą. Luksusowy gadżet, jakim jest samochód nie jest najlepszą nagrodą dla reportera, który jeździ po świecie. Odczuwam pewien dyskomfort. Pozwolę sobie tego materialnego dodatku nie przyjąć, poproszę firmę [ ], by przekazała ten samochód na jakiś szczytny cel." Bo TO jest ważne, a nie jarasz sie jak g***niarz nie swoim autem.

  • lukaszb15

    Oceniono 15 razy -13


    Szukasz pomyslu na zarobek ? Mozesz chcesz miec swoj wlasny sklep int. ? Jesli tak to napisz do mnie to nic nie kosztuje. Koszt zalozenia sklepu to tylko 50zl, a nie placisz tylko za sam sklep. Zapraszam po wiecej informacji. Moj sklep mozesz zobaczyc pod adresem ww.awokado.aromagroup.pl Nie czekaj naprawde warto ! lub www.perfumyaroma.pl strona informacyjna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX