Superniania prosiła o "pokojowe" zdjęcie z Górniak

Edyta była skłonna się zgodzić, ale Maja odwiodła ją od tego pomysłu.

Dorota Zawadzka na after party po finale "Tańca z gwiazdami" postawiła sobie za punkt honoru przeproszenie Edyty Górniak za złośliwości, które wypisywała na Facebooku pod jej adresem. Plan się udał. Jak udało nam się dowiedzieć, Górniak znalazła dla niej chwilę i przyjęła jej przeprosiny.

 

Gdy już cel został osiągnięty, Superniania najwyraźniej stwierdziła, że Polska powinna dowiedzieć się zakończeniu konfliktu, który ona sama wywołała. Jak podaje "Takie jest życie" Dorota poprosiła o wspólne zdjęcie z Edytą. Gwiazda była skłonna zgodzić się na "pokojową" fotografię, ale odwiodła ją od tego pomysłu Maja Sablewska.

 

Edyta Górniak, Maja Sablewska

 

Menadżerka Górniak stwierdziła, że nie pozwoli Zawadzkiej mydlić oczu i robić z jej artystki frajera. I prawidłowo. Na usta ciśnie się stare powiedzenie - mądry Polak po szkodzie. Zawadzka chciała być głosem narodu, ale jej opinii nie podzielało wielu. Poza tym styl w jakim skrytykowała Górniak był na wyjątkowo niskim poziomie.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska o Zawadzkiej: Wpadła w chorobę celebrycką!

Górniak wyjechała z Polski

Więcej o:
Komentarze (24)
Superniania prosiła o "pokojowe" zdjęcie z Górniak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • toj

  Oceniono 48 razy 36

  "Styl był na wyjątkowo niskim poziomie"-bo niania jest na wyjątkowo niskim poziomie.

 • felicja

  Oceniono 39 razy 31

  Pani psycholog! trzeba było zastanowic sie na poczatku na swoim postepowaniem i teraz sie nie kalać. a tak na marginesie, to co z niej za psycholog!

 • edytka33

  Oceniono 43 razy 27

  Bo Edytka jest trochę naiwna i taka prawda.Ona oddaje się ludziom,ufa im i wierzy,że są dobrzy.Niestety nie wszyscy tacy są.Dobrze,że Maja przewidziała wstrętny plan Niańki i nie pozwoliła na to...

 • pozer.pl

  Oceniono 35 razy 25

  Widzisz supernianiu jaki przykład dajesz dzieciom .... POZER.PL

 • oneandonly

  Oceniono 34 razy 24

  sablewska dobrze zrobila. to madra babka. zawadzka sobie narobila niepotrzebnych problemow wiec niech teraz jak dorosla osoba poniesie za to konsekwencje.pojechala ostro po edzi, widziala, ze skutek byl inny od zamierzonego i zamiast na bohaterke wyszla na zalosna kretynke, ktora zaczeto krytykowac to zeby ratowac swoja reputacje chciala sie posluzyc edyta. kazdy ma prawo do swojego zdania, ale nie trzeba sie nim dzielic na portalach spolecznosciowych i przy tym obrazac ludzi. pewne rzeczy powinno sie zachowac dla siebie bo to wynika z kultury osobistej. superniania ma zerowa kulture.

 • silverka

  Oceniono 36 razy 24

  Niania;)wszystkich traktuje jak dzieci;)Brawo Edzia;!

 • pozer.pl

  Oceniono 37 razy 23

  Nie mogę patrzyć na tą supernianię.Niech się weźmie za siebie w końcu. POZER.PL

 • mucha1

  Oceniono 30 razy 22

  Ten stary kartofel jak sie rozbrykal. Nie dorasta do piet Gorniakowej Pazerny grubas.

 • franiumaniu

  Oceniono 36 razy 22

  Edytka jest zbyt szczera, dobrze, ze ma menagerke, ktora ma glowe na karku!!! takie osoby sa jej potrzebne, podobnie jak ten znany mecenas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX