Malinowska i Horodyńska: To modowy glut!

Ups! Kto obrywa tym razem?

Jak co dwa tygodnie w "Party", modowy sąd przystąpił do pracy. Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska wybrały gwiazdy w czerwieni. Najbardziej dostało się Ilonie Felicjańskiej. Karolina:

Czerwona płachta na byka, i to zbyt krótka, o czym Ilona przekonała się w praktyce.

Joanna Horodyńska była jeszcze ostrzejsza:

Płachta jest dla mnie czerwonym "glutem" rzuconym na przód... Modowa awangarda? Sporo pomysłów mi przychodzi do głowy czym jest to czerwone coś. Jedno jest pewne, nie ma w tym klasy ani szyku... Pozostaje tylko kolor, modny. Tylko czy on wystarczy do tego, by wyglądać dobrze?

Ostatecznie jednak dziewczyny stwierdziły, że trzymają za Ilonę kciuki. No cóż, my w zasadzie też. Choć patrząc na tę stylizację, trudno mieć jakąkolwiek nadzieję. Jak myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Malinowska i Horodyńska: Ta stylizacja woła o pomstę do nieba!

Malinowska do Horodyńskiej: Nie znasz się na modzie!

Malinowska i Horodyńska: Wszystko w tej stylizacji jest okropne

Czy zgadzasz się z opinią Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej?
Więcej o:
Komentarze (55)
Malinowska i Horodyńska: To modowy glut!
Zaloguj się
 • matani

  Oceniono 91 razy 83

  "Malinowska i Horodyńska: To modowy glut!" proponuję zapisać tak "Malinowska i Horodyńska to modowy glut!". Te same słowa, ale za to dopiero teraz nabierające mocy. Ot, potęga interpunkcji.

 • chocolaterie

  Oceniono 73 razy 67

  a Malinowska to dopiero chodzące modowe nieszczęście ;/ hellloooooooooooooooooo!!!

 • art_102

  Oceniono 57 razy 55

  A te "specjalistki" od mody, skąd sie urwały? Znawczynie się znalazły!!! Szanowne panie, czas wreszcie zacząc od siebie i gwarantuję, ze na nic innego już czasu nie starczy. Dużo nauki przed wami, jeśli w ogóle coś skumacie. Malinowska niech przy okazji jeszcze męża "wyprosuje", bo ten od komunii chyba rozmiaru garniturków nie zmienił, a całosć zazwyczaj sie przentuje jak na "gej-paradę". Kto wie, może byłby u siebie:)

 • alias

  Oceniono 43 razy 41

  Horodyńska i ta druga znają się tak na modzie jak wilk na gwiazdach. Same beznadziejnie ubrane, żenujące pseudolanserki. Czy ktoś może wreszcie skończyć tę żenującą szopkę z ich udziałem?

 • oneandonly

  Oceniono 41 razy 39

  nie wyglada moze jak mega gwiazda, ale napewno pozytywnie... a te dwie wiesniary niech sie najpierw spojza w lusterka nim zaczna krytykowac wyglad innych. same wygladaja jak 7 nieszczesc wiec wstydzilyby sie w ogole zabierac glos w sprawie wygladu innych. dwa kaszaloty. nie pokazujcie ich wiecej bo nie dobrze sie robi od samego patrzenia na te prostackie geby.

 • agora7

  Oceniono 39 razy 37

  Nawet gdyby tak było to kto dał prawo tym dwóm pożal się Boże gwiazdom , do ocen wyrazanych w ten sposób. Za grosz taktu.....

 • szaron_stoln

  Oceniono 36 razy 34

  Malinowska zawsze wygląda jak glut.

 • moris

  Oceniono 38 razy 34

  One same są jak jeden wielki glut. Najpierw niech popatrzą w lustro,a potem niech się zastanowią, czy wypada im komentować strój innych.

 • kasiankaw

  Oceniono 40 razy 34

  Moim zdaniem glut to jest cała Malinowska...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX