Marczuk rozstała się z narzeczonym?!

Przez agenta Tomka?

Książki piszą już nie tylko gwiazdy, ale także byli agenci CBA. Właśnie na rynku pojawiła się książka Tomasza Kaczmarka ,znanego szerzej jako agent Tomek. Funkcjonariusz w "Spowiedzi" opisuje "romans" z Weroniką Marczuk. Fragmenty jego publikacji są tak mocne:

Strasznie jest nieogarnięty finansowo. Artysta, co nie zarabia, tylko siedzi w domu i wali w bębny. Ale nic z tego nie wynika. On tylko gra, a ja chciałabym pojechać na jakieś wakacje. Jego nie stać na żaden wyjazd. A ja przecież nie będę za niego płacić - miała mówić Marczuk agentowi Tomkowi o narzeczonym.

"Na Żywo" dolewa oliwy do ognia twierdząc, że po publikacji książki Kaczmarka narzeczony Weroniki Maciej Gołyźniak spakował walizki i odszedł.

 

Agent Tomek wciąż miesza:

Mrock

 

Zobacz także:

Agent Tomek ostro o Sawickiej, Marczuk i Kwaśniewskiej!

Ruszają castingi do "You Can Dance"

Więcej o:
Komentarze (29)
Marczuk rozstała się z narzeczonym?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rysiek

  Oceniono 30 razy 20

  agent tomek obnażył chciwośc, miernotę i tępotę tych obrzydliwych bab. a pazerna ukrainka najgorsza z nich wszystkich!!!

 • kiciar

  Oceniono 22 razy 16

  Tomek miesza? dobre! Weronika sama się o to prosiła. To ona zaczęła udzielać wywiadów w gazetach na temat spotkań z agentem Tomkiem więc teraz gdy on mówi swoją wersję nikt nie ma prawa się burzyć a na pewno nie ona.

 • toj

  Oceniono 18 razy 14

  Chciała się "wybielić',wypisując i opowiadając wszędzie bzdury????To on odbił piłeczkę,jakby była kobietą z klasą to Tomka nigdy by nie poznała.

 • ilybj

  Oceniono 21 razy 13

  tomek rulez!!!!!!!!

 • boczeknamasle

  Oceniono 20 razy 12

  po pierwsze to nie żadna Weronika tylko Olena. a po drugie to co opowiadała o polskiej żółci zna już chyba każdy, i co sę okazało? że to zwyczajna łapówkara jest.

 • toj

  Oceniono 15 razy 9

  Marczuk rozstała się z narzeczonym czy narzeczony kopnął w d....ę ukraińską....?

 • hunkypunky

  Oceniono 13 razy 9

  no i dobrze, rura czeka

 • browaryr

  Oceniono 21 razy 9

  to jedz z tomkiem oszustko zlodziejko

 • nikkigold

  Oceniono 9 razy 7

  Kurcze już nie wiadomo w co wierzyć. Ale sprawa jest dziwna - gdyby Wera miała czyste sumienie to czy by tak często udzielała wywiadów (patrz Gala,Viva) i czy napisałaby książkę jakby czegoś nie było na rzeczy. Hmmm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX