Komornik u Michalczewskiego

O co chodzi?

Komornik wkroczył wczoraj do fabryk napoju energetyzującego "Tiger". Wniosek o zajęcie puszek złożyła fundacja Dariusza Michalczewskiego "Równe Szanse".

 

Spór między gwiazdą sportu, a firmą produkującą napój trwa już rok. Przypomnijmy - w 2003 roku na rynku pojawił "Tiger", którego twarzą był właśnie Michalczewski. Oprócz udzielenia wizerunku, Michalczewski miał udziały w firmie jako pomysłodawca produktu.

 

Wszystko układało się dobrze. Plotek chwalił Michalczewskiego, że pieniądze ze sprzedaży przeznacza w całości na młodzież. Niestety, firma wprowadziła na rynek inny napój, który według gwiazdy jest bezpośrednią konkurencją dla jego "Tigera".

 

Kto wygra ten sparing?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Michalczewski oddaje zyski z "Tigera"

Żona Tigera podobna do Kendry? Foto

Michalczewski daje duuuże napiwki! WIDEO

Więcej o:
Komentarze (8)
Komornik u Michalczewskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ben_oni

  Oceniono 10 razy 6

  I mam nadzieję, że Michalczewski wytoczy wam proces o zniesławienie. :-) Bo chwytliwy tytuł nie może nikogo szkalować, panowie półgłówki z Plotka.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  darek -wierze daj im wszystkim po ryju!!!gdzie te szmaty byly jak sie prales-za potezne pieniadze-ku... nienapasione-wpie...-pokolei

 • wietke

  Oceniono 1 raz 1

  może 5 minut minęło ale ten kolo ma klasę no i niezłą kasę no i co najważniejsze to w ryja potrafi dobrze przywalić -heheheh

 • toj

  Oceniono 1 raz 1

  @josephm-umowa obowiązuje w obie strony.Jest umowa to muszą być i profity.To bardzo proste.

 • ben_oni

  Oceniono 1 raz 1

  josephm50: pewnie o tym nie wiesz, boś na to za głupi, ale o skierowaniu sprawy do komornika decyduje SĄD a nie Michalczewski. Widocznie firma przegięła pałę i trzeba było poradzić sobie z nimi bez białych rękawiczek.

 • toj

  Oceniono 3 razy 1

  Mam nadzieję,że Michalczewski.

 • reki334

  Oceniono 6 razy 0

  Michalczewski wyluzuj, twoje 5 minut już minęło

 • josephm50

  Oceniono 1 raz -1

  Łoj toj,co ty gadasz,a gdzie wolność handlu.Jak tak dalej pójdzie to bez zgody jakiegoś mordotłuka nic nie wolno będzie sprzedać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX