Lech Wałęsa KRYTYKUJE Martę Kaczyńską

Nowa wojna w polityce?

Były prezydent Lech Wałęsa znów w szoku. Tym razem po wystąpieniu  Marty Kaczyńskiej w Parlamencie Europejskim. Według Wałęsy takie zachowanie jest po prostu chore:

To jest tak daleko chore, tu trzeba coś zrobić - mówił były prezydent w Radiu Zet. - Oni nie szanują demokracji, próbują podważać demokratycznie wybranych przedstawicieli, chcą ich zastępować. Nie można pozwalać sobie na takie zachowania.

Prezydent Wałęsa przyznał w wywiadzie, że takie zachowania to heca i trzeba mieć trochę honoru. Ostro. Czekamy na odpowiedź Marty Kaczyńskiej.

 

PoliKOT

 

Zobacz także:

Marta Kaczyńska w Parlamencie Europejskim

Syn Wałęsy: Tata jest uzależniony od internetu

Znani goście na urodzinach Wałęsy

Więcej o:
Komentarze (69)
Lech Wałęsa KRYTYKUJE Martę Kaczyńską
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 69 razy 39

  Marcie spodobało się życie celebrytki i spływające miliony z kasy podatników

 • tamimami

  Oceniono 53 razy 33

  ja juz nie mam slow do tych Pisakow...czy nasz kraj ,ludzie w nim zyjacy nie zasluguja na chwile spokoju,na zycie normalne bez ekscesow i bojek politycznych..Czy nie mozemy wkoncu podac sobie reke majac wlasne przekonania zyc w zgodzie kierujac sie zasada honoru a nie pierwotnym podkopywaniem dolkow .Pan Jaro obral wizje walecznej husarii nie posiadajac niestety konnicy...Polowa walachow juz opuscila stado .Miejcie wzglad na nas .zajmijcie sie wyznymi rzeczami...czekaja szpitale,drogi,dlog,bezrobotni,szkoly...czy was to interesuje???

 • jowitowitowska

  Oceniono 60 razy 32

  i dobrze powiedział!!!!

 • reki334

  Oceniono 63 razy 31

  rzadko zgadzam się z Wałęsą, ale teraz tak

 • cosma

  Oceniono 57 razy 31

  Mądre słowa, prezydenta Lecha !!!

 • seluuuchaaa

  Oceniono 58 razy 30

  wreszcie ktoś parwde powiedział ...

 • oneandonly

  Oceniono 55 razy 29

  bardzo dobrze powiedzial. jak np o prezydenture sie staral on i kwasniewski to wieszali na sobie psy w czasie kampani, ale po wyborach przegrany szanowal wygranego i odchodzil w cien. a ci kaczynscy to dyktatorzy. zrobia wszystko, zeby dojsc do koryta. forsa i wplywy najwazniejsze.

 • toj

  Oceniono 55 razy 23

  POPIERAM PANA PREZYDENTA WAŁĘSĘ W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI JEGO WYPOWIEDZI.PISOWCY ZROBILI SOBIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE!!!!!!CO TO JEST???SAMOWOLKA???CZY ICH OGÓLNIE PRZYJĘTE ZASADY NIE DOTYCZĄ???SĄ CHORZY Z NIENAWIŚCI, PRZEGRANI NA CAŁEJ LINII I JESZCZE PODSKAKUJĄ JAK WESZ NA GRZEBIENIU.

 • jolk

  Oceniono 50 razy 22

  Ma rację w 100%

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX