Wojewódzki pojechał po Papierskiej

Kolano Górniak jest ładniejsze niż nasza top model - stwierdził Wojewódzki.

Zwycięstwo Pauliny Papierskiej w "Top model. Zostań modelką" wywołało sporą burzę w mediach oraz na forach internetowych. Naczelny cynik show-biznesu, Kuba Wojewódzki, w swoim stylu skomentował werdykt widzów.

Dlaczego ta sierotka Marysia tap madl. Po raz pierwszy człowiek nie ma ochoty umówić się z modelką. Kolano Górniak jest ładniejsze niż nasza Top Model. Na szczęście ten kto wygra, nie musi być wygranym - stwierdził Kuba.

Paulina to łakomy kąsek dla takich osób jak Wojewódzki. Jednak ciężko nie przyznać mu racji. Paulina przez cały program użalała się nad sobą. Oby tylko nie ziściły się jej najgorsze koszmary o tym, że skończy z mężem alkoholikiem.

 

Sancita


Zobacz także:

Wojewódzki jurorem "X Factor"?

Papierska uczy się angielskiego, a Kuligowska robi karierę!

Więcej o:
Komentarze (63)
Wojewódzki pojechał po Papierskiej
Zaloguj się
 • agacia3991

  Oceniono 31 razy 21

  Nie wiem czy kolano Gorniak jest dobrym porownaniem, ale fakt nie udała nam sie top model..

 • ziomulek

  Oceniono 30 razy 18

  kolano górniak to może przesada, ale dziewucha troche popłakała i pyk zrobione, jeszcze mogła powiedzieć, że chce dom staruszkom pobudować. W mam talent wyszło dość podobnie. Każdego dnia na ulicy widuje się dużo ładniejsze kobiety

 • beskrytycznie

  Oceniono 25 razy 17

  na szczęście babcia w rewanżu za zabranie jej dowodu zablokowała mi tefałem i nie oglądałem tego gówna ;-)

 • nocnymarek

  Oceniono 23 razy 13

  Do cholery,przecież modelka nie musi być ładna! Ona musi mieć "coś" w twarzy.To nie Miss.Chociaż dla mnie też jest kiepska to Paulina.

 • ashley221

  Oceniono 26 razy 12

  Kuba prawdę powiedział, jak bardzo często zresztą. Dobrze, że jest osoba, która szczerze mówi co myśli.

 • toj

  Oceniono 47 razy 11

  Jak zwykle Kuba ma rację.Uroda mocno średnia,że o uzębieniu nie wspomnę.Nic ale to nic ciekawego w tej dziewczynie nie widzę.

 • cosma

  Oceniono 25 razy 11

  Wszystkie ,były brzydkie ,więc komentarz nie był trudny -tym razem !!!

 • majek89

  Oceniono 16 razy 10

  cyt. ''na szczęście ten kto wygra, nie musi być wygranym - stwierdził Kuba'' i tu się z Nim zgadzam... Paulina ma praktycznie kontrakt w ręku, ale nie może na niego wyjechać dopóki nie nauczy się perfekt angielskiego, a Ola już robi karierę (np. zaproszenie Tyszki na zdjęcia)... a jeszcze np. Mam Talent wygrała Magda a mimo to głośniej jest o Kamilu i to on jest okrzyknięty najlepszym debiutantem tego roku - jego płyta jest jedną z najlepiej sprzedających się w Polsce... wszystko. Dlatego Wojewódzki ma absolutną rację - bo zawsze tak było i być będzie - zauważyliście ten fakt w obojętnie jakim programie np. Idol - czy ktoś od tego czasu słyszał o Alicji Janosz? no właśnie! natomiast większą karierę zrobiła Ewelina Flinta czy Szymon Wydra... Nie liczy się, jak się zaczęło, tylko jak się skończy!!!

 • szczurek14

  Oceniono 30 razy 8

  jak oceniam na + to robi sie minus a jak na minus to sie robi plus. zajebiscie. plotek zszedł na psy !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX