Marta Kaczyńska w Parlamencie Europejskim

Prosi o pomoc w śledztwie.

W Europie może zawrzeć. Wszystko przez wizytę Marty Kaczyńskiej w Parlamencie Europejskim. Córka zmarłej pary prezydenckiej pojawiła się dziś w Brukseli, aby zaapelować o pomoc w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej.

 

Wystąpienie Marty było wzruszające. Gdy skończyła przemawiać, rozległy się gromkie oklaski:

Jedyną nadzieją na rzetelne wyjaśnienie tej straszliwej katastrofy jest powołanie międzynarodowej komisji, która w sposób niezależny wyjaśni, dlaczego prezydent i jego żona, moi rodzice oraz 94 przedstawicieli naszego kraju musieli zginąć.

Czekamy na zdjęcia z wystąpienia.

 

PoliKOT

 

Zobacz także:

Marta Kaczyńska głosuje z rodziną

Marta Kaczyńska na otwarciu parku w Gdyni

Marta Kaczyńska i jej ochroniarze

Więcej o:
Komentarze (89)
Marta Kaczyńska w Parlamencie Europejskim
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jacobo

  Oceniono 41 razy 35

  @toj Mnie też denerwuje stwierdzenie " oddali za nas życie " przecież jakby wiedzieli, ze ta katastrofa się wydarzy to by do Tego samolotu nie wsiedli. To był wypadek, który p. Kaczyńscy wykorzystali w swojej wojnie politycznej.A co do PiS , kto chce mieć własną opinie, nie narzuconą to ucieka z partii.

 • toj

  Oceniono 36 razy 26

  @ulla debilu,oni nie walczyli na wojnie i za nikogo życia nie stracili!!!!!!!!Bezmózgu najpierw pomyśl potem napisz.TO BYŁA KATASTROFA I BARDZO SZKODA,ŻE ZGINĘLI ALE TACY JAK TY PRYMITYWNI DEBILE INTERESY NA TEJ TRAGEDII KRĘCĄ!!!!WBIJ SOBIE TO DO ŁBA!!!!!

 • reki334

  Oceniono 36 razy 22

  przyczyna katastrofy = pilot kamikaze, ale może Kaczyńska wywalczy kolejne kilka milionów odszkodowania, poprzednie już się pewnie skończyły

 • shanaja

  Oceniono 33 razy 21

  Ja się nie przyznaję ze jestem Polką.. Co sobie o nas pomyślą.m Był wypadek zginęłi. koniac i kropka. ale żeby aż aod pralamentu europejskiego?? Halo, chyba cioś jej się pomieszało. I nie oddali za nas życia bo, jak napisał jacobo gdyby wiedzieli ze on się rozibjie, to by do niego nei wsiadali! Za Polskę to życie oddał np. Piłsudski.

 • toj

  Oceniono 37 razy 17

  Psychicznie chory Jaro znał prawdę zanim do katastrofy doszło!!!!!!!!!!!!!Jego ubezwłasnowolniona bratanica wtóruje mu bo się go po prostu boi.Tonący brzytwy się chwyta,Jaruś zrobi wszystko,żeby jak szczur nie musiał uciekać z tonącego okrętu.Myślał w tym swoim obłędzie,że zagra na uczuciach Polaków i częściowo mu się udało.Teraz widzi,że wszystko wymyka się z pod kontroli i wstrętna intryga może się nie udać,więc wije się jak piskorz w konwulsjach.Najbliżsi jego współpracownicy opuszczają go,nie bez powodu.Dobrze wiedzą do czego ten konus chce doprowadzić.

 • cosma

  Oceniono 37 razy 17

  To na jakiej zasadzie ,otrzymała odszkodowanie i je przyjęła ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO ROBOTY - POKEMONIE ,JAK INNI POLACY ,NIE BĄDŹ PASOŻYTEM, JAK TWÓJ WUJEK OD LAT WIELU !!!

 • aeris

  Oceniono 33 razy 17

  ja pjerdziele, Kaczynskim kompletnie odwalilo (nie to zeby byli wczesniej normalni)

 • oneandonly

  Oceniono 28 razy 16

  dosc juz mam tej katastrofy. przykro mi, ze zginelo tylu ludzi, ale bezwzgledu na wynik co to zmieni? zycia im niezwroci, wiec mysle, ze powinnismy dac im odejsc w spokoju.

 • londres

  Oceniono 30 razy 16

  Czy ona cos wącha razem ze swoim stryjem, Gosiewska, Wassermanówna????? najlepiej szukac winnego daleko, a te 96 osób zginęło, bo ktos był takim bucem i musiał sie uprzec, żeby koniecznie tam ladowac, moze jeszcze podziekowac za katastrofę niejakiemu Przemysławowi Edgarowi Gosiewskiemu za jego interpelaję. Tego sie nie dostrzega, ale wyimaginowanych Ruskich, którzy z kałaszem dobijali resztki roztrzaskanych członków ofiar.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX