Papierska uczy się angielskiego, a Kuligowska robi karierę!

Paulina Papierska wyjedzie jak nauczy się angielskiego - powiedziała Agnieszka Jastrzębska w "DDTVN".

Nie ucichły jeszcze emocje po finale pierwszej polskiej edycji "Top model. Zostań modelką". Zwyciężczyni show, Paulina Papierska zakończyła tournee po TVN-ie i wróciła do domu. Teraz może świętować triumf, a później pójść na lekcje angielskiego. A co dzieje się z drugą finalistką programu, Olą Kuligowską?


Ola Kuligowska ma za sobą sesje z Marcinem Tyszką do hiszpańskiego magazynu i do polskiego "Twojego stylu". Paulina Papierska wyjedzie na kontrakt, jak nauczy się angielskiego - powiedziała dziennikarka "DDTVN", Agnieszka Jastrzębska.


Ola Kuligowska już robi karierę. Ciężko nazwać ją teraz największą przegraną "Top model". Podobna historia jak z Kamilem Bednarekiem. W "Mam Talent" zajął drugie miejsce, a płyta jego zespołu jest w czołówce najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Będzie drugie "Top model. Zostań modelką"?

Prywatne zdjęcia Pauliny Papierskiej!

Więcej o:
Komentarze (49)
Papierska uczy się angielskiego, a Kuligowska robi karierę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • seli76

  Oceniono 68 razy 58

  TAK PRZEWAŻNIE JEST, ŻE OSOBOM, KTÓRE ZAJMUJĄ DRUGIE MIEJSCE LEPIEJ SIĘ WIEDZIE NIŻ TYM, KTÓRE ZAJĘŁY PIERWSZE. PRZYKŁAD Z "IDOLA" ALA JANOSZ WYGRAŁA I NIE POSZŁO JEJ DOBRZE, A SZYMON WYDRA I EWELINA FLINTA NIE WYGRALI, A WYSZLI NA TYM O WIELE LEPIEJ NIŻ ALA JANOSZ. ALE NAWET JAK PAULINA NAUCZY SIĘ ANGIELSKIEGO NIE WRÓŻĘ JEJ DŁUGIEJ KARIERY!!! HE, HE

 • miya_ke

  Oceniono 60 razy 50

  zanim się nauczy to kontrakt jej wygaśnie :)

 • olcia2133

  Oceniono 56 razy 46

  Ola jest The Best !!
  Trzymam kciuki za ciebie Oluś ;)

 • dorisekxd

  Oceniono 59 razy 45

  Ola zrobi lepszą karierę od Pauliny !

 • lemmikki

  Oceniono 51 razy 41

  ciekawe co z nią zrobią jak się okaże, że angielskiego uczy się kiepsko i zamiast się zmobilizować rozpłacze się nad swoim losem "szarej myszki"....to byłaby wielka porażka programu

 • aeris

  Oceniono 41 razy 39

  W sumie bardzo wygodne: wybrac zwyciezczynie ktora "wyjedzie na kontrakt" gdy nauczy sie angielskiego. Zawsze mozna bedzie powiedziec zamiast "nie dotrzymujemy warunkow umowy" - "bo nie umie angielskiego" :/

 • priam

  Oceniono 50 razy 38

  Ola ma potencjał, wiec szkoda, ze nie wygrała TOP Model. Ona lepiej wykorzystałaby ten kontrakt. Kto wie może i Paulina nas zaskoczy.

 • fikumiku

  Oceniono 42 razy 36

  ta co przegrała to na pewno teraz się z tego cieszy, nie jest uwiązana tak jak ta co wygrała

 • aelgoog

  Oceniono 38 razy 34

  Bo poza zwycięstwem liczy się osobowość i predyspozycje zawodowe (patrz Alicja Janosz versus Flinta czy Wydra). Poza tym w zagranicznych edycjach Top Model to nie widzowie, a jurorzy wybierają najlepszą modelkę co jest bardziej miarodajne. Paulinę trudno ocenić jako nejlepszą z najlepszych i nie dziwota, że wzbudza kontrowersje skoro głosowano na nią w ramach akcji "pokrzepienie dla biednej i zakompleksionej płaczki"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX