Jola Rutowicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

Menadżerka Jolki widywana coraz częściej w siedzibie TVN.

Ledwo zakończyła się 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" a już plotkuje się o edycji 13. oraz o gwiazdach, które mają w niej wystąpić. Proponowane przez media gwiazdy od razu dementują plotki o uczestnictwie w show. Inne wolą milczeć licząc na szum wokół siebie.

 

Plotek także chciałby po spekulować i poplotkować (na tym znamy się akurat dobrze). Coraz częściej w siedzibie TVN widywana jest menadżerka Joli Rutowicz. Z tego co wiemy, Rutowicz nie występuje w żadnym z seriali ani w programach telewizji. Po co zatem Julia Deja spotyka się z "górą" TVN?

 

My podejrzewamy jedno... i od razu pytanie: z kim zatańczy i za ile?

 

Mrock

 

Zobacz także:


 

Więcej o:
Komentarze (22)
Jola Rutowicz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ctasek

  Oceniono 16 razy 12

  Napisałem kiedyś, że XIII edycję tańca z gwiazdami wygra Jola Rutowicz. Duża ilość zwolenników i przeciwników tej "gwiazdy" powalczy SMS-mi. TVN liczy na zażartą walkę i ilość SMS-ów jaką świat nie widział, a co za tym idzie, niebotyczny zysk!!!!!Nie zawiedźcie oczekiwań organizatorów!!!!!

 • cosma

  Oceniono 21 razy 11

  Wyścigi konne ,to na Służewcu w Warszawie !

 • mala_myszka

  Oceniono 23 razy 9

  Jest jeden plus Rutowicz. Jak tam wystąpi, to może spadnie oglądalność, bo nawet stare baby nie chcą oglądać takiego ...czegoś jak Jolka. A co za tym idzie, może wreszcie zdejmą to g***o z anteny. I zapanuje pokój na świecie!!!

 • browaryr

  Oceniono 19 razy 9

  a koniu tez zatanczy?

 • majek89

  Oceniono 14 razy 8

  BoSszzz... powinni w ogóle TzG ściągnąć z anteny a nie jeszcze ludzi torturować jakąś NASTĄ edycją tego gó*wna... to się robi jak Moda Na Sukces - nikt nie pamięta pierwszego odcinka, ciągle monotonnie to samo;/ Na miejsce tego programu mogli by naprawdę wstawić coś fajnego! A tym bardziej, że Rutowicz nie jest żadną gwiazdą - jak weźmie udział w programie to nie wiem czy będę się śmiać czy płakać... a płakać, bo jak nazwa wskazuje taniec z GWIAZDAMI - czyli teraz robimy z Joli gwiazdę??!

 • dulce12

  Oceniono 10 razy 6

  To nie wiedziałam że zwierzęta też mogą brać udział w tym programie.A jak ona weźmie udział w tym programie to nie będzie już Taniec z Gwiazdami tylko Taniec z Koniami.

 • szaron_stoln

  Oceniono 11 razy 5

  Gwiazda jak z koziej dupy trąba... Nie, nie, kozę bym obraziła.

 • matjut

  Oceniono 13 razy 5

  Ja nie mogę.. ludzie będą mieć problem kto w parze będzie gwiazdą... ona czy jej parner XD

 • kangurzyca

  Oceniono 13 razy 5

  z kim zatanczy to zlewam cieplym moczem, ale interesuje mnie, ile beda placic za ogladanie jej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX